Vodafone BlackBerry Internet Service

31. 8. 2011 22:36    Rubrika: Tiskové zprávy

Vodafone začne od září poskytovat službu BlackBerry Internet Service malým a středním firmám i nefiremním zákazníkům. Zároveň s touto službou Vodafone uvádí do svého portfolia telefony značky BlackBerry pro všechny zákazníky.

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Vodafone přináší BlackBerry pro menší firmy i nefiremní zákazníky

Vodafone začne od září poskytovat službu BlackBerry Internet Service malým a středním firmám i nefiremním zákazníkům. Služba zajišťuje bezpečný přístup k e-mailům z mobilního telefonu bez nutnosti investovat do vlastního serveru. Zároveň s touto službou Vodafone uvádí do svého portfolia telefony značky BlackBerry pro všechny zákazníky. Dosud Vodafone umožňoval využití BlackBerry služeb pouze velkým firemním zákazníkům s vlastním serverem.

„Abychom vyšli vstříc potřebám malých a středních firem, zavádíme nově službu BlackBerry i pro malé a střední firmy, které nemají vlastní server. Ušetří tak počáteční náklady a využijí kompletní telekomunikační řešení šité na míru s jedním vyúčtováním,” říká David Duroň, ředitel marketingu pro firemní zákazníky Vodafonu. Službu Blackberry Internet Service nabídne Vodafone i pro nefiremní zákazníky.

Služba Blackberry Internet Service (dále BIS) umožňuje vzdálený zabezpečený přístup k firemním i soukromým e-mailům i na web z mobilního telefonu, a to bez vlastního serveru a dalších počátečních investic. Služba BIS funguje po celém světě na všech typech sítí. Veškeré nastavení je snadné a rychlé přímo z přístroje.


| Diskuse | Tiskové zprávy