EA - The Sims Medieval: Pirates and Nobles

5. 9. 2011 18:17    Rubrika: Tiskové zprávy

The Sims Medieval: Pirates and Nobles přináší nový příběh, další výpravy a jednu novou královskou ambici.

EA - The Sims Medieval: Pirates and Nobles

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

THE SIMS MEDIEVAL™: PIRATES AND NOBLES PŘISTÁVÁ U VAŠICH BŘEHŮ

Nový balíček dobrodružství pro The Sims Medieval přináší epický příběh, hledání pokladů, ptačí mazlíčky a další obsah

EA Play společnosti Electronic Arts oznámila vydání nového balíčku dobrodružství Pirates and Nobles pro The Sims Medieval* – herní sérii, která posílá populární simíky z The Sims přímo do středověku. Hráči zde mohou vytvářet opravdické hrdiny, vydávat se na výpravy a budovat vlastní království. The Sims Medieval: Pirates and Nobles přináší nový příběh, další výpravy a jednu novou královskou ambici.

„Rozhodli jsme se využít možnosti pořádání výprav z původní hry, díky čemuž The Sims Medieval: Pirates and Nobles vypráví epický příběh, kde nechybí dobrodružství, milostné drama, královská svatba, scéna s výslechem a mnoho dalšího,“ řekl Scott Evans, generální manažer studia The Sims. „Jedná se o takový typ příběhu, který v jiných hrách The Sims nenajdete. Kromě toho jsme přidali několik nových funkcí, včetně honby za pokladem, výslechu a mazlíčků jako papoušci nebo sokoli.“

Pokud v sobě objevíte drsného piráta nebo královského šlechtice, můžete si vytvořit nového hrdinu nebo jen přizpůsobit již existujícího středověkého simíka tím, že mu oblečete nové šaty a dodáte věci. Vydáte se za dobrodružstvím a zvolíte si, ke komu se přidáte – k pirátům, nebo šlechticům. Jen na vás bude záležet, jak celý příběh skončí. Můžete se utkat s nepřáteli v šermířksých soubojích nebo se vydat na honbu za pokladem, hledat ukryté předměty a usilovat o vytouženou odměnu. Navíc se můžete vydat na vzrušující výpravu za fontánou mládí, ochránit království před zlým čarodějem nebo prožít zakázanou milostnou aférku. Jakmile příběh skončí, lze jej rozehrát znovu, vybrat si jiné výpravy a sledovat, k jakému konci dospějí hrdinové tentokrát.

The Sims Medieval: Pirates and Nobles přináší do středověkého světa mnoho druhů pestrobarevných opeřených mazlíčků, ať už roztomilých, nebo nezbedných. Hráči mohou vlastnit sokola nebo papouška, které lze použít pro lov, trénovat je, krmit nebo je vyslat splnit úkol. Pokud se hrdina nemůže sám vypořádat s protivníkem, lze na něj poslat ptačího druha. Další užitečnou funkcí je mučící křeslo, které lze použít k vyzrazení tajemství nepřátel, díky kterým se hráči dále přiblíží k cíli výpravy a naplnění královských ambicí. Balíček The Sims Medieval: Pirates and Nobles nabízí nekonečné množství dobrodružství, na která se můžete vydat.

Hře bylo uděleno věkové hodnocení PEGI 12. Obrázky stáhnete z webu www.info.ea.com. Další informace naleznete na oficiálních webových stránkách www.TheSimsMedieval.com nebo česko-slovenské facebookové stránce www.facebook.com/thesims.czsk a produktové stránce www.ea.com/cz/pirates-and-nobles.

*Pro hraní je vyžadována hra The Sims Medieval pro PC/Mac


| Diskuse | Tiskové zprávy