HTC TITAN a HTC Radar - Windows Phone 7.5

5. 9. 2011 13:41    Rubrika: Tiskové zprávy

Podzimní novinky HTC TITAN a HTC Radar jsou postavené na nové generaci mobilní platformy Windows Phone 7.5 původně přezdívané kódovým označením Mango.

HTC TITAN a HTC Radar - Windows Phone 7.5

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

HTC představila dvojici nových modelů s novou verzí Windows Phone – HTC TITAN a HTC Radar

Společnost HTC, přední světový výrobce mobilních zařízení, dnes na tiskové konferenci v Londýně představila podzimní novinky HTC TITAN a HTC Radar postavené na nové generaci mobilní platformy Windows Phone 7.5 původně přezdívané kódovým označením Mango. Ta uživatelům nabídne přes 500 nových funkcí, které zajistí ještě snadnější komunikaci, větší provázanost aplikací a rychlejší prohlížení webu prostřednictvím integrovaného internetového prohlížeče Internet Explorer 9.

Mezi další přednosti nové verze operačního systému Microsoftu se řadí multitasking, podpora dalších jazyků včetně češtiny a zpřístupnění aplikací z Marketplace v České republice.

HTC TITAN

HTC TITAN je se svým 4,7 palcovým SLCD displejem a hliníkovým tělem s pouhými 9,9 milimetry tloušťky novou vlajkovou lodí společnosti v kategorii Windows Phone telefonů. Nový model je od počátku svého vývoje koncipován jako ryze multimediální zařízení. Na téměř 12 centimetrové úhlopříčce vyniknou fotografie pořízené 8 megapixelovým fotoaparátem umístěným na zadní straně telefonu. Díky podpoře videohovorů v nové generaci Windows Phone je na čele zařízení umístěna další čočka s rozlišením 1,3 Mpx.

Velký displej a sada kancelářských aplikací Office Mobile umožňuje pohodlné vytváření, upravování a prohlížení Office dokumentů Word, Excel, PowerPoint nebo OneNote kdekoli na cestách. Díky podpoře dokumentového úlořiště SharePoint je možné dokumenty uložit přímo na firemní server, takže i kolegové budou mít k dispozici aktuální verzi.

HTC Radar

Druhou novinkou, kterou společnost v Londýně představila, je HTC Radar s robustním tělem z jediného kusu hliníku. Telefon je vybaven SLCD displejem s úhlopříčkou 3,8 palce. Pěti megapixelový fotoaparát je schopný záznamu HD videa s rozlišením 720p (1280 x 720). Díky nové generaci Windows Phone 7.5 budou moci majitelé telefonu HTC Radar komunikovat se svými přáteli v jediném okně skrze textové SMS zprávy, Facebook Chat nebo IM službu Windows Live Messenger. Pro videohovory je připravena čelní kamera nad displejem telefonu s VGA (640 x 480) rozlišením.

Působivější fotografie

HTC TITAN i HTC Radar mají shodně na boční straně tlačítko spouště fotoaparátu. S jeho pomocí mohou majitelé obou zařízení pohodlně pořídit ostré fotografie, jelikož telefon drží v obou rukou současně. Oba modely jsou vybaveny širokoúhlou optickou čočkou s 28 milimetrovou ohniskovou vzdáleností a světelností f/2.2. Vylepšený fotoaparát umožňuje zachytit mnohem širší záběr v horších světelných podmínkách, než bylo doposud možné. Pořízené fotografie lze následně nahrát na Facebook pomocí vestavěné aplikace HTC Photo Enhancer.

::Dostupnost

Telefony HTC TITAN i HTC Radar budou v České republice dostupné v říjnu 2011. Doporučené ceny obou zařízení budou upřesněny v tiskové zprávě při zahájení prodeje.

Technické specifikace

HTC TITAN

Procesor: 1,5 GHz

Displej: 4,7“ SLCD, 480 x 800

Operační systém: Windows Phone 7.5

Paměť: až 16 GB v microSD, 512 MB RAM

Fotoaparát: 8 Mpx, 28mm ohnisko, světelnost f/2.2, podpora nahrávání 720p

Akumulátor: 1600 mAh

Rozměry: 70,7 x 9,9 x 131,5 mm

Váha: 160 g

HTC Radar

Procesor: 1 GHz

Displej: 3,8“ SLCD, 480 x 800

Operační systém: Windows Phone 7.5

Paměť: až 8 GB v microSD, 512 MB RAM

Fotoaparát: 5 Mpx, 28mm ohnisko, světelnost f/2.2, podpora nahrávání 720p

Akumulátor: 1520 mAh

Rozměry: 61,5 x 10,9 x 120,5 mm

Váha: 137 g

Produktové fotografie ve vysokém rozlišení včetně technických specifikací jsou k dispozici na press.amic.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy