Toshiba AT200 - tablet

5. 9. 2011 18:14    Rubrika: Tiskové zprávy

Toshiba představila nový ultra štíhlý tablet AT200 s úhlopříčkou displeje 25,7 cm (10,1 palců). Navzdory tomu, že tloušťka mezi jeho horní a dolní částí je pouhých 7,7 mm, tablet Toshiba AT200 disponuje širokou nabídkou všech podstatných portů a rozhraní.

Toshiba AT200 - tablet

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Toshiba představuje špičkový tablet AT200 - je ultra štíhlý (7,7 mm) a má úhlopříčku 25,7 cm (10,1")

Vytvořen, aby překonal očekávání

Společnost Toshiba Europe GmbH, dnes představila nový ultra štíhlý tablet AT200 s úhlopříčkou displeje 25,7 cm (10,1"). Navzdory tomu, že tloušťka mezi jeho horní a dolní částí je pouhých 7,7 mm, tablet Toshiba AT200 disponuje širokou nabídkou všech podstatných portů a rozhraní. Může se pochlubit špičkovým displejem se širokým pohledovým úhlem, díky němuž je sledování multimédií velmi pohodlné, a navíc dokáže plnohodnotně pracovat s Internetem, aby byl naplněn účel, pro který si lidé tablety oblíbili. Na jaké úrovni je stylovost jeho designu a robustnost provedení, stejně vysokou laťku má i pokud jde o výkon – tento tablet je vytvořen, aby překonal očekávání. Tablet Toshiba AT200 bude v Evropě k dostání během čtvrtého čtvrtletí 2011.

Ultra štíhlý, ultra výkonný

„Nový ultra štíhlý tablet Toshiba AT200 s úhlopříčkou displeje 25,7 cm (10,1") a vybavený operačním systémem Android™ 3.2 Honeycomb je nejnovějším přírůstkem do dlouhé řady produktů společnosti Toshiba, které vynikají dokonalým provedením,“ řekl Marco Perino, generální manažer divize DS Digital Products. „Elegantní tablet Toshiba AT200 je díky tloušťce pouhých 7,7 mm velmi snadno přenosný a přesto extrémně sofistikovaný a výkonný.“

Nechybí nic důležitého

Pro spolupráci s ostatními zařízeními je ultra štíhlý tablet vybaven všemi podstatnými rozhraními a porty: patří mezi ně micro-USB, micro-SD, Wi-Fi™ a Bluetooth®. Port micro-HDMI® umožňuje streamovat video v HD rozlišení do televizoru a sledovat jej tak na velké obrazovce. Tablet má přední i zadní HD kamery, které jsou ideální pro video konference a aplikace pro rozšířenou realitu.

Vysoce kvalitní multimédia – kdekoli si budete přát

Tablet Toshiba AT200 dává uživatelům příležitost bavit se filmy nebo videoklipy doma stejně jako na cestách. Základem je velmi jasný displej s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 25,7 cm (10,1"), pro jehož podání obrazu jsou charakteristické ostré barvy a plné detaily. Přestože je tablet skutečně ultra štíhlý, zvládne přehrávat video až osm hodin . Do štíhlého těla se vešly dokonce i výkonné stereo reproduktory, které doplňují obrazové kvality AT200, a společně při sledování filmů zaručují ohromující zážitek.

Nekonečné možnosti využití

Nový tablet společnosti Toshiba současně nabízí plnohodnotné možnosti při používání Internetu, včetně podpory přehrávače Adobe® Flash® Player, a díky přístupu k více než 250.000 aplikacím na Android Market™ a Toshiba Places jsou možnosti využití tabletu prakticky neomezené.

Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.


| Diskuse | Tiskové zprávy