Holger Grewe finančním viceprezidentem Vodafone

2. 9. 2011 18:27    Rubrika: Tiskové zprávy

Českou pobočku Vodafonu od 1. září 2011 po finanční stránce řídí Holger Grewe. Grewe pochází z Německa a po studiích na Universität des Saarlandes zasvětil více jak 14 let práci pro společnost Vodafone.

Holger Grewe finančním viceprezidentem Vodafone

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Holger Grewe se stává novým finančním viceprezidentem Vodafonu

Českou pobočku Vodafonu bude od 1. září 2011 po finanční stránce řídit Holger Grewe. Na pozici vystřídá dosavadní viceprezidentku Patriciu Haws, která v této roli působila přes tři roky. Haws ve Vodafonu i nadále zůstává a bude se věnovat řízení strategických finančních projektů.

Velmi děkuji Pat za její přínos v roli finanční viceprezidentky, kterou zastávala v posledních třech letech. I nadále budeme potřebovat její rozsáhlé znalosti a expertízu,“ říká Muriel Anton, generální ředitelka Vodafonu a dodává: „S potěšením zde vítám Holgera Grewe, který má rozsáhlé zkušenosti s finančním managementem z mnoha poboček Vodafonu po celém světě.“

Grewe pochází z Německa a po studiích na Universit\xE4t des Saarlandes zasvětil více jak 14 let práci pro společnost Vodafone. Má obrovské zkušenosti s financemi a jejich managementem. Díky tomu, že pracoval v Německu, Jižní Africe a Holandsku, má také velmi cenné mezinárodní zkušenosti.


| Diskuse | Tiskové zprávy