Sony BDP-S185 - Blu-ray přehrávač

13. 9. 2011 14:30    Rubrika: Tiskové zprávy

Se Sony BDP-S185 na internetu v Sony Entertainment Network najdete filmy předních filmových studií včetně nejnovějších kasovních trháků i filmové klasiky a více než 10 milionů hudebních skladeb.

Sony BDP-S185 - Blu-ray přehrávač

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Více zábavy za méně, než si myslíte

Užijte si filmy ve Full HD, online zábavu a stylový design našeho nového přehrávače Blu-ray™ disků BDP-S185

  • Sledujte filmy na Blu-ray a DVD ve vysokém rozlišení (HD)
  • Streamujte filmy, hudbu a spoustu dalšího ze sítě Sony Entertainment Network
  • Jednoduše sdílejte zábavu přes USB a šetřete energii

Vstupte do světa rozlišení Full HD

Dodejte nejnovějším trhákům atmosféru kinosálu. Dopřejte si svá oblíbená DVD v novém, detailním zobrazení. Pouštějte si filmy, hudbu a videa přímo z internetu. Náš nový Blu-ray™ přehrávač BDP-S185 představuje dostupný způsob, jak si užít domácí zábavu stylově a v kvalitě bez kompromisů.

Nasávejte skutečnou atmosféru

Domácí filmové večery už nikdy nebudou stejné. Naplno si vychutnejte vzrušení akčních filmů nebo tiché dialogy romantických komedií. Blu-ray Disk™ od Sony nabízí až 10x vyšší kvalitu zvuku a 5x vyšší kvalitu obrazu než DVD. Navíc máte možnost sledovat filmy ze své sbírky DVD převzorkované na rozlišení HD a podívat se na oblíbené scény ve zcela novém světle.

Naplánujte si svůj vlastní televizní program

Máte pohovku jen pro sebe, nebo musíte zabavit celou rodinu? Přehrávač BDP-S185 vám pomůže najít to pravé pro každou příležitost. Běžte na internet a přihlaste se do sítě Sony Entertainment Network, kde najdete filmy předních filmových studií včetně nejnovějších kasovních trháků i filmové klasiky. Posaďte se, uvolněte se a poslechněte si více než 10 milionů hudebních skladeb. Anebo si na svém televizoru pusťte nejlepší videa z internetových stránek pro sdílení obsahu nebo pořady z televizních archívů. Je nejvyšší čas, abyste o svém volném čase začali rozhodovat sami.

Změňte život ve svém obývacím pokoji

Stylový a propracovaný přehrávač Blu-ray Disků™ BDP-S185 zcela změní váš pohled na domácí zábavu. Ozdobte svůj pokoj tímto kompaktním, pouhých 290 mm širokým přístrojem v elegantní černé povrchové úpravě (v nabídce také ve stříbrném provedení jako BDP-S186). Sdílejte filmy, hudbu a fotografie pomocí USB portu.

„Blu-ray™ přehrávač BDP-S185 je ideální volbou, pokud chcete udělat první krok směrem k zábavě budoucnosti za příznivou cenu,“ říká Anthony Koustelos, generální ředitel Home Audio Video Business, Sony Europe. „Sledování Full HD filmů na Blu-ray Disku™, nejnovější online služby na přání – možnosti zábavy jsou zkrátka nepřeberné.“

Snižování vlivu na životní prostředí

Blu-ray přehrávač BDP-S185 představuje významné snížení dopadu na životní prostředí. Přístroj spotřebovává o 47 % méně energie než jeho předchůdce a jeho plášť je přibližně o třetinu užší. Menší rozměry znamenají efektivnější balení pro transport a nižší hmotnost. Díky tomu dochází ke snížení emisí sloučenin uhlíku souvisejících s přepravou o 40 %. Příkon pouhých 10 W a kompaktní rozměry znamenají, že tento přehrávač je dobrý jak pro životní prostředí, tak pro vaši peněženku.

Blu-ray Disk™ bude k dostání od října 2011 za cenu od 2 300 Kč.


| Diskuse | Tiskové zprávy