Nintendo 3DS - umožní zachycovat videa ve 3D

14. 9. 2011 04:17    Rubrika: Tiskové zprávy

Majitelé konzole budou moci nahrávat a dívat se na momenty z narozeninových oslav, fotbalových zápasů a nejrůznějších akcí, které si chtějí zapamatovat a zároveň je přehrávat ve 3D.

Nintendo 3DS - umožní zachycovat videa ve 3D

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

CO NINTENDO CHYSTÁ NA KONZOLI NINTENDO 3DS

Nintendo 3DS nabídne již tento podzim nahrávání videí ve 3D, 2 nové Mario hry a novou červenou barvu pro vánoční sezonu

Tento Listopad umožní nový systémový update přenosné konzole Nintendo 3DS™ zachycovat videa ve 3D. Majitelé konzole budou moci nahrávat a dívat se na momenty z narozeninových oslav, fotbalových zápasů a nejrůznějších akcí, které si chtějí zapamatovat a zároveň je přehrávat ve 3D, samozřejmě bez nutnosti použití speciálních brýlí. Tento update zároveň nabídne nové možnosti pro ty, kteří již dosáhli výzev ve StreetPass™ a StreetPass Mii Plaza™..

Zároveň během tohoto podzimu Nintendo uvede na trh dvě nové Mario hry pro Nintendo 3DS a oslaví tak prodej více jak 1 milionu prodaných konzolí Nintendo 3DS v Evropě. 30. září 2011 se také představí Nintendo 3DS v nové barvě a to v dlouho očekávané metalické červené.

Super Mario™ 3D Land™ bude debutovat v Evropě na Nintendo 3DS 18. Listopadu 2011. V tomto prvním Mario dobrodružsví ve 3D budou hráči prozkoumávat jednotlivé úrovně a nacházet tajemství a především ovládat hru pomocí vestavěného gyroskopu. Hra bude navíc podporovat StreetPass.

Mario Kart™ 7 bude v Evropě dostupný od 12. Prosince 2011 a nabídne nový, optický first-person mod řízení, který budou hráči ovládat pomocí vestavěného gyroskopu. Hra navíc nabídne nové hratelné postavy jako Lakitu nebo Metal Maria. Více informací k oběma titulům přineseme později.

::CO PŘINESE ROK 2012?

Nintendo nesoustředí všechny své aktivity pouze na vánoční sezonu, ale chystá se i na nabitý rok 2012. Nintendo dnes oznámilo chystané vydání tenisové hry s Mariem ve 3D pro Nintendo 3DS Mario Tennis (název není finální).

Zároveň se vlastníci konzole Nintendo 3DS v roce 2012 mohou těšit na nový Animal Crossing ve 3D. Tato verze nabídne velké množství nových možností, které se až doposud ve hře neobjevily, jako možnost stát se vůdcem celé vesnice, podpořit vývoj vesnice nebo zakomponovat do ní nové elementy, tak aby vyhovovaly osobnímu stylu každého hráče. Zároveň nabídne možnost prohlédnout si domy jiných hráčů, kteří se propojí pomocí funkce StreetPass.

Fanoušci Nintendo 3DS se mohou navíc v příštím roce těšit na hry jako Luigi’s Mansion™, Paper Mario™ a nebo Kid Icarus™: Uprising.

Více informací přineseme později. Sledujte www.mojenintendo.cz


| Diskuse | Tiskové zprávy