D-Link - Martin Beluch novým Key Account Managerem pro SK

15. 9. 2011 04:47    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost D-Link rozšířila svůj tým o Martina Belucha, který na začátku září nastoupil na pozici Key Account Manager pro Slovenskou republiku.

D-Link - Martin Beluch novým Key Account Managerem pro SK

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

D-Link získal pro Slovensko novou posilu

Společnost D-Link přijala nového Key Account Managera pro slovenský trh

Společnost D-Link, přední výrobce síťových a komunikačních řešení, rozšířila svůj tým o Martina Belucha, který na začátku září nastoupil na pozici Key Account Manager pro Slovenskou republiku. Jeho hlavní pracovní náplní bude primárně spolupráce s partnery a rozvoj prodeje Business Solutions produktů. Jeho cílem bude i zajišťování a udržování maximální spokojenosti zákazníků s produkty D-Link a jejich servisním pokrytím D-Link Assist.

Martin Beluch (29) přichází do společnosti D-Link se značnými obchodními a organizačními zkušenostmi, které získal zejména při práci ve společnosti Cisco Systems na Slovensku, kde působil jako Virtual Partner Account Manager, a ve společnosti Hewlett Packard v Dublinu, kde působil na pozici Business Support pro spolupráci s General Electric.

„Martin je profesionálem v oblasti prodeje z oboru IT. Díky svým bohatým zkušenostem na domácím i zahraničním trhu bude bezpochyby velkou posilou pro náš tým a zefektivní naše působení na slovenském trhu,“ říká Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko.

Martin Beluch je svobodný. Ve svém volném čase se rád věnuje četbě i internetu a pro aktivní formu odpočinku volí především lední hokej, tenis či běhání.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.


| Diskuse | Tiskové zprávy