Black Point - alternativní výrobky pro tisk

28. 9. 2011 23:00    Rubrika: Tiskové zprávy

Tonery a inkousty tohoto polského výrobce se prodávají už v 9 zemích střední a východní Evropy a jejich popularita roste i v Česku i na Slovensku.

Black Point - alternativní výrobky pro tisk

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Ofenziva alternativy

Mnohem výkonnější a rentabilnější, garantující vysokou kvalitu tisku, a navíc spolehlivé – takové jsou podle názoru evropských expertů alternativní výrobky pro tisk firmy Black Point. Tonery a inkousty tohoto polského výrobce se prodávají už v 9 zemích střední a východní Evropy a jejich popularita roste i v Česku i na Slovensku.

Značka Black Point debutovala na českém a slovenském trhu v roce 2008. Inkousty a tonery jednoho z předních polských výrobců alternativních materiálů jsou dostupné ve stále větším počtu obchodů. Je možné je nalézt mimo jiné v síti Electro World a v obchodním řetězci Globus.

„Chceme využít ohromný potenciál českého trhu a opakovat zde úspěch, který jsme zaznamenali v Polsku,“ říká Kamila Yamasaki, ředitelka firmy Black Point, jednoho z lídrů v oboru provozních materiálů v Polsku. „Značka Black Point symbolizuje výrobky nejvyšší kvality, se zvýšenými kapacitními parametry, a přitom cenově atraktivní. To jsou přednosti, díky kterým už několik let úspěšně konkurujeme materiálům výrobců hardwaru, protože ve srovnání s nimi jsme – jak dokládají zkoušky – jednoduše lepší,“ dodává.

Black Point se může pochlubit vynikajícími výsledky interních a externích testů. Z nejnovějších zkoušek, které provedla renomovaná laboratoř T\xDCV Rheinland, vyplývá, že toner LBPPH05A firmy Black Point se opět ukázal jako lepší než materiály výrobce tiskáren. Výrobek polské firmy podle těchto zkoušek zaručuje vyšší kvalitu tisku a má vyšší kapacitu. Zkoušený toner je součástí řady monochromatických tonerů Super Plus – jedné ze dvou nejvýkonnějších v nabídce značky Black Point. Druhou tvoří inkousty XL. Kromě kvality a výjimečné kapacity obě řady spojuje rentabilita – ve srovnání s materiály výrobců hardwaru umožňuje snížit náklady na tisk o více než 50 %.

Black Point nemá jen technologicky pokročilé výrobní linky, ale vlastní také výzkumně-vývojovou laboratoř. Parametry jeho materiálů potvrzují mezinárodní normy ISO 19798:2006 a 24711:2006, tedy tytéž, kterými se řídí výrobci hardwaru. Navíc Black Point nabízí doživotní záruku na výrobek i na zařízení. Zákazníci mají rovněž právo výrobek obratem vyměnit u prodejce bez zbytečných formalit.


| Diskuse | Tiskové zprávy