BenQ Joybee GP2 - 2. generace projektoru pro iPod a iPhone

21. 12. 2011 15:48    Rubrika: Tiskové zprávy

Mezi hlavní přednosti projektoru patří například all-in-one dokovací stanice kompatibilní s produkty iPod a iPhone od společnosti Apple nebo volitelně dostupná baterie. Projekci zajišťuje vysoce efektivní projekční technologie 3LED.

BenQ Joybee GP2 - 2. generace projektoru pro iPod a iPhone

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel inovací v oblasti digitálního životního stylu a globální lídr v odvětví DLP projektorů, oznamuje uvedení druhé generace produktu Joybee GP2. Kromě povedeného designu jeho černobílého těla, které zdědil po svém předchůdci, přichází tento miniprojektor na trh s množstvím pokročilých funkcí. Mezi ně patří například all-in-one dokovací stanice kompatibilní s produkty iPod a iPhone od společnosti Apple nebo volitelně dostupná baterie. Projekci zajišťuje vysoce efektivní projekční technologie 3LED, která zvládá vykouzlit obraz v rozlišení 720p (HD-ready) s jasem 200 ANSI lumenů, a to již na velmi krátkou vzdálenost. Zmínku si zaslouží také výborná multimediální konektivita zahrnující například možnost připojení Joybee GP2 k tabletu Apple iPad nebo podobným zařízením pomocí rozhraní HDMI. Výčet dostupných funkcí doplňuje podpora širokého spektra formátů, slot na SD kartu, USB čtečka, možnost přenosu souborů z PC na 2 GB vestavěnou paměť a samozřejmě také 2W stereo reproduktory.

Joybee GP2 přináší mobilní zábavu s audiovizuálními multimediálními zážitky na vysoké úrovni, a to bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Díky své nízké hmotnosti a kompaktnosti (pouhých 565 gramů) v kombinaci s dokem kompatibilním s iPhone/iPodem se zařízení hodí například pro večírky nebo kempování. Prostřednictvím funkce plug and play mohou uživatelé jednoduše sdílet videa, fotografie i hry s rodinou a přáteli nebo si pouštět hudbu pomocí integrované funkce pro přehrávání. Navíc BenQ nabízí možnost pořízení volitelně dostupné baterie pro využití na cestách – projektor poté umožňuje až tříhodinové sledování velkého obrazu s jasem 100 ANSI lumenů.

Hlavním cílem GP2 je nabídnout zákazníkům neobyčejný a přitom uživatelsky příjemný zážitek. Tento dojem dále umocňují aplikace pro zajištění multimediální konektivity, které podporují prakticky jakékoliv zařízení z oblasti domácí zábavy, osobní přehrávače multimédií, stejně jako široké spektrum formátů od videí, fotografií a hudebních souborů až po dokumenty MS Office a PDF. Funkce USB Display umožňuje uživatelům připojit GP2 k počítači pomocí USB kabelu, a to bez nutnosti instalace jakéhokoliv ovladače. Funkce USB File Transfer navíc pomáhá uživatelům v přenosu multimediálních souborů na vestavěnou paměť v projektoru s kapacitou 2 GB.

Za zmínku stojí rovněž snaha společnosti BenQ o to, aby se uživatelé při ovládání produktu cítili co nejlépe, čehož chce docílit pomocí nekonvenčně pojatého uživatelského rozhraní. To je od základu navrženo tak, aby využívalo navigační prvky z populárních multimediálních zařízení, a tak mohlo být ovládání skutečně jednoduché i zábavné zároveň.

Cena projektoru GP2 je 13.325 Kč bez DPH


| Diskuse | Tiskové zprávy