The Sims 3 Showtime s Katy Perry

23. 1. 2012 16:13    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Electronic Arts oznámila zahájení rozsáhlé exkluzivní spolupráce se zpěvačkou Katy Perry, jednou z největších hudebních hvězd současnosti, a The Sims. Společně s Katy Perry plánuje The Sims Studio vydat hned několik her v rámci série The Sims se speciálním herním obsahem a virtuálními předměty podle Katy.

The Sims 3 Showtime s Katy Perry

Společnost Electronic Arts oznámila zahájení rozsáhlé exkluzivní spolupráce se zpěvačkou Katy Perry, jednou z největších hudebních hvězd současnosti, a The Sims, jedné z nejpopulárnějších herních sérií všech dob*. Společně s Katy Perry plánuje The Sims Studio vydat hned několik her v rámci série The Sims se speciálním herním obsahem a virtuálními předměty podle Katy. Prvním počinem v rámci nového partnerství je sběratelská edice The Sims 3 Showtime**, která vyjde v březnu 2012. Katy Perry se rovněž zapojí do zcela nové reklamní a marketingové kampaně celé značky.

Katy Perry se stala první zpěvačkou v historii, jež dokázala setrvat v první desítce hitparády Billboard Hot 100 po 52 týdnů. Její deska Teenage Dream byla pětkrát hitem č. 1, čímž se vyrovnala pouze albu Michaela Jacksona Bad, a pomohla jí stát se první zpěvačkou všech dob, která tohoto úspěchu dosáhla.

V nejnovějším dodatku The Sims 3 Showtime se hráč může vydat do nového světa a prožít si vlastní sen o vzestupu do hvězdných výšin v kariérách zpěváka, akrobata či kouzelníka, a dokonce si přivydělávat jako DJ. Ode dneška mohou hráči předobjednávat*** The Sims 3 Showtime Katy Perry Sběratelská edice. Ta kromě dodatku The Sims 3 Showtime přinese rovněž exkluzivní plakát a obsah ke stažení v podobě speciálního zábavního podniku a populárních předmětů s motivy Katy Perry (módní doplňky, kytaru, účes a různé pódiové rekvizity).

Kromě sběratelské edice Katy Perry je nyní v rámci předobjednávek dostupná i limitovaná edice The Sims 3 Showtime***, a to až do vyprodání zásob. Bonusem za předobjednávku této verze je speciální zábavní podnik. Ten si lze umístit do vlastního herního světa a využívat jej jako alternativní scénu pro vystoupení Símíků spolu se všemi rekvizitami, zákulisím, osvětlením a speciálními efekty. Další informace naleznete na stránce http://thesims.com/katyperry nebo oficiálních stránkách http://thesims.com/showtime. Aktuální informace bude přinášet také česko-slovenská komunitní stránka na Facebooku http://facebook.com/thesims.czsk.

*V Severní Americe a Evropě podle údajů společností NPD, Chart-track, Gfk France, Gfk Spain, Gfk-MCC Germany a interních odhadů EA.
**Pro hraní je nutná základní hra The Sims 3 pro PC/Mac.
***Do vyprodání zásob. Platí podmínky a mezení.


| Diskuse | Tiskové zprávy