Fujitsu ETERNUS DX80 S2 - světově nejvyšší výkonnost ve třídě

2. 2. 2012 18:25    Rubrika: Tiskové zprávy

Diskový úložný systém Fujitsu ETERNUS DX80 S2 dosáhl při testování výkonnosti metodou SPC Benchmark-1TM celkem 34 995,02 SPC-1 IOPSTM (počet operací za sekundu). Tato rekordní hodnota u diskového úložiště ETERNUS DX80 S2 prokázala nejlepší výkonnost mezi úložnými systémy vstupní třídy (entry level) na světě.

Fujitsu ETERNUS DX80 S2 - světově nejvyšší výkonnost ve třídě

SPC Benchmark-1TM je benchmark pro ukládání dat od Storage Performance Counci (SPC)l, neziskového institutu pro vyhodnocování výkonnosti systémů pro ukládání dat, v níž jsou zastoupeni i významní prodejci datových úložišť.

Testovací program SPC Benchmark-1TM je navržen tak, aby simuloval obchodní aplikace životně důležitého významu zpracovávající značné množství komplikovaných transakcí. Je vytvořeno pseudo-provozní zatížení on line transakcí (OLTP), databázových operací a poštovních systémů, aby se změřila výkonnost čtecích a zapisovacích operací s náhodným výběrem. Diskový úložný systém ETERNUS DX80 S2 dosáhl v testovacím programu nákladové výkonnosti IOPS™ SPC-1 ve výši 2,25 \$ / SPC-1, jakož i špičkového výsledku IOPS. Testovaný ETERNUS tak spojuje vynikající I/O výkonnost s nákladovou efektivností.


| Diskuse | Tiskové zprávy