Cisco Aironet 3600 - až o 30 % vyšší výkon pro bezdrátovou síť

17. 2. 2012 08:56    Rubrika: Tiskové zprávy

Rostoucí očekávání od bezdrátových zařízení, nároky na stále vyšší výkon, bezproblémový přístup ke službám cloudu, nepřetržitou konektivitu a také stále rostoucí počet mobilních zařízení - to znamená náročné požadavky, kterým musí čelit infrastruktura bezdrátových sítí.

Cisco Aironet 3600 - až o 30 % vyšší výkon pro bezdrátovou síť

Jakožto první přístupový bod standardu 802.11n pro tříprostorové vysílání se čtvrtou anténou (4x4:3) je Cisco Aironet 3600 navržený tak, aby umožnil bezproblémové připojení z jakéhokoliv bezdrátového zařízení. Dokonce i na velké vzdálenosti, kdy je síla signálu obvykle velmi malá, nabízí Cisco Aironet 3600 o 30 % větší výkon a rychlost než kterýkoliv jiný přístupový bod. V roce 2015 by mělo být na světě již více než 7,1 miliardy mobilních zařízení a nový přístupový bod nabízí zákazníkům záruku, že infrastruktura jejich bezdrátových sítí bude schopna se s takto rychle rostoucími požadavky vypořádat.

Cisco Aironet 3600

  • Vyšší výkon: Přístupový bod Cisco Aironet 3600 standardu 802.11n nabízí o 30 % vyšší výkon. Je navržen tak, aby lidé mohli neomezeně využívat výhod cloudové služby a provozovat kvalitnější videohovory nebo virtuální pracovní plochy s kratší dobou odezvy.
  • Vyšší rychlost na větší vzdálenost: Čtvrtá anténa umožňuje větší mobilní flexibilitu. Najedenou tak může být připojeno více lidí a zařízení, a to i na větší vzdálenosti od přístupového bodu a bez ztráty rychlosti a spolehlivosti připojení.
  • Zajištění výkonu: Přístupový bod Cisco Aironet 3600 obsahuje technologii Cisco CleanAir, zajišťující vysoký výkon a zvyšující spolehlivost provozu v rádiové oblasti spektra. Nový monitorovací modul pro Cisco CleanAir poskytuje plné zobrazení kompletního wi-fi spektra – nejen jediného servisního kanálu, ale všech 23 kanálů. Proaktivním a simultánním skenováním celého wi-fi spektra kvůli interferencím a bezpečnostním rizikům může tento monitorovací modul inteligentně a automaticky vybrat nejlepší kanál pro provoz.
  • Podpora inovací s využitím standardů 802.11r a 802.11u: Společnost Cisco pokračuje v inovacích v oboru. Její nový přístupový bod jako první podporuje standardní rychlý roaming IEEE 802.11r. Tato technologie umožňuje klientům přesun mezi přístupovými body bez přerušení provozu, což představuje kritický požadavek pro mnohé aplikace.
  • Jednodušší správa a zabezpečení: Přístupový bod Cisco Aironet 3600 nabízí jednotná pravidla a kontrolu přístupu. Technologie pro správu Cisco Prime NCS společně s dalšími technologiemi a produkty společnosti Cisco pro bezdrátové sítě LAN zjednodušuje správu a nabízí vysoký stupeň zabezpečení mobilního provozu.

.


| Diskuse | Tiskové zprávy