SWTOR už je možno vyzkoušet zdarma

6. 3. 2012 02:01    Rubrika: Tiskové zprávy

V dubnu vyjde update 1.2 pro Star Wars: The Old Republic s podtitulem Legacy, který přinese nový obsah pro skupiny hráčů na vyšších úrovních a funkce vyžádané komunitou jako např. PvP Warzone Rankings, gildové banky či vylepšení systému Legacy. Tento update dále rozšíří možnosti přizpůsobení uživatelského rozhraní, implementuje opravy a nově vybalancuje bojový systém.

SWTOR už je možno vyzkoušet zdarma

Obsahový update 1.2 představuje evoluci v systému Legacy. Hráči si nyní mohou spojit různé postavy do jednoho rodokmene a získat tak prostředky k odemknutí a sdílení speciálních schopností. Dále si mohou ještě detailněji přizpůsobit nové postavy odemknutím různých druhů kterékoli třídy v příslušném rodokmenu. Systém Legacy rovněž přináší nové užitečné funkce na palubě kosmických lodí, mj. palubní poštovní schránku či terminál Galactic Trade Network. Bonusy v systému Legacy budou mít také vliv na náklonnost a morální sklony společníků, čímž hráči získají ještě větší možnosti ovládání členů své posádky.

Nový obsah Legacy přinese:

  • Flashpoint: Lost Island je pokračováním flashpointu Kaon Under Siege z updatu 1.1 – Rise of the Rakghouls. Hráči musí přežít na nebezpečném ostrově na planetě Ord Mantell při hledání stop po rakghoulském viru, jehož epidemie zachvátila Tionskou hegemonii.
  • Operation: Explosive Conflict vyšle skupinu osmi nebo šestnácti hráčů za Impérium či Republiku do nové zóny na planetě Denova, kde zrádci a žoldáci prodávají vzácný výbušný nerost baradium. Hráči se musí utkat s hordami droidů, žoldáků a vražedných tvorů, usilujících o dobytí planety a ovládnutí cenných přírodních zdrojů.
  • Warzone: Novare Coast proti sobě postaví dva týmy ve velkolepé bitvě o kontrolu nad několika minometnými pozicemi, odkud lze účinně bombardovat nepřátelské základny. Stejně jako válečná zóna Huttball, lze také Novare Coast hrát na bázi Republika versus Impérium nebo s hráči stejné frakce bojujícími proti sobě.

Od 6. března mají navíc stávající předplatitelé po omezenou dobu možnost rozeslat pozvánky přátelům, kteří hru dosud nehráli a nemají účet Star Wars: The Old Republic. Během zkušebního období v délce sedmi dnů mohou hráči postoupit až na 15. úroveň v kterékoli ze všech osmi tříd a vyzkoušet si herní příběh Star Wars: The Old Republic (s určitými omezeními herního systému).


| Diskuse | Tiskové zprávy