D-Link Boxee Box nabízí nové funkce Spotify a AirPlay

5. 4. 2012 16:44    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost D-Link vybavila futuristickou kostku Boxee Box dvěma novými aplikacemi - Spotify a Airplay. Díky těmto novinkám mají majitelé tohoto multimediálního zařízení možnost získat více zábavy a zážitků spojených s přehráváním videí, hudby i prohlížením obrázků.

D-Link Boxee Box nabízí nové funkce Spotify a AirPlay

Uživatelé, kteří jsou zaregistrováni jako prémioví uživatelé hudebního webu Spotify, získají okamžitý přístup k více než 16 milionům skladeb. Boxee Box nyní dokáže nejen přenášet TV pořady a filmy z internetu na televizor, ale také je v případě využití aplikace Spotify přehrávat přímo z pohodlí obývacího pokoje. Po připojení Boxee Boxu k stereofonnímu systému se navíc z televizoru stane jukebox nabízející legální přístup k nepřebernému množství nejnovějších hitů.

Nová aktualizace firmwaru na verzi 1.2 nabízí uživatelům produktu Boxee Box také pohodlný přístup k ještě většímu možností multimediální zábavy pomocí nové funkce AirPlay. Uplatní se u videí, TV programů, obrázků i hudby. Pomocí rozhraní AirPlay mohou uživatelé přenášet přímo na televizor také oblíbené hudební skladby ze svých iPadů nebo iPhonů.

Boxee Box od společnosti D-Link spojuje výkonný hardware D-Link s multimediálním softwarem vyvinutým společností Boxee, Inc. Po jeho připojení k televizoru přes rozhraní HDMI se z něj stává výkonné mediální centrum a jeho majitelé si tak mohou prohlížet filmy a TV programy z internetu, streamovat videa, hudbu a zprávy z prakticky libovolné webové stránky. Zařízení nabízí také možnost využití vlastní knihovny médií či surfování po internetu.

Podrobné informace o aplikaci Spotify a možnostech jejího stažení pro Boxee Box jsou dostupné na http://www.spotify.com/de/about/features/around-the-house/. Aplikace AirPlay od společnosti D-Link je součástí upgradu firmwaru verze 1.2 pro Boxee Box.


| Diskuse | Tiskové zprávy