HP Pavilion m6 - multimediální notebook v tenčím provedení a novém designu

23. 5. 2012 16:46    Rubrika: Tiskové zprávy

Design notebooku HP Pavilion m6 je založen na nové koncepci HP Mosaic (syté barvy, kvalitní materiály a praktické tvary), podle níž představuje každá modelová řada notebooků HP svébytný díl umělecké mozaiky, jež spolu s ostatními tvoří ucelený obraz rodiny produktů HP.

HP Pavilion m6 - multimediální notebook v tenčím provedení a novém designu

„Precizní tvary a sbíhající se linie propůjčují novým notebookům HP Pavilion dynamiku, energii a zdání pohybu,“ uvedla Stacy Wolffová, viceprezidentka pro design, divize osobních počítačů společnosti HP. „Na výrobu těchto notebooků byly použity výjimečné materiály, které přitáhnou pozornost i potěší na dotek a nabídnou jedinečný smyslový prožitek.“

HP Pavilion m6 - pro život v pohybu

Velký displej a supertenký design činí z HP Pavilion m6 notebook, který jeho majitel využije po celý den, ať je kdekoliv. Kombinace LED podsvícené HD(1) obrazovky BrightView o úhlopříčce 39,6cm (15,6”) a skvělého zvuku díky technologii Beats Audio™, duálním reproduktorům a subwooferu je ideální pro přehrávání filmů a hudby.

HP Pavilion m6 se může pochlubit šasi z matného hliníku a baterií s vydrží až osm hodin(2). Notebooky jsou osazeny poslední generací procesorů Intel a AMD; součástí volitelného příslušenství je i podsvícená klávesnice a diskrétní grafika, která zvládá i nejnáročnější úkoly bez zaváhání či prodlev.

Notebook HP Pavilion m6 je přímo nabitý různými inovacemi od HP. Technologie HP CoolSense automaticky upravuje výkon a nastavení zabudovaného ventilátoru – notebook je tak i při plném nasazení výrazně chladnější. HP ProtectSmart umí zamknout pevný disk a ochránit tak fotografie, hudbu a další data v případě nechtěného pádu notebooku na zem. Volitelná technologie HP SimplePass si pamatuje hesla a poskytuje snadný přístup k online účtům – k přihlášení stačí jen jednoduchý pohyb prstu přes snímač otisků. HP TrueVision HD Webcam poskytuje jasnější a čistší HD obraz.

Cena a dostupnost

HP Pavilion m6 bude na českém trhu dostupný od druhé poloviny června 2012 za doporučenou koncovou cenu od 16 790 Kč vč. DPH.


| Diskuse | Tiskové zprávy