Acer Aspire One 725 netbook

4. 7. 2012 23:00    Rubrika: Tiskové zprávy

Aspire One 725 byl od počátku vyvíjen se záměrem spojit elegantní a stylový vzhled s úžasným výkonem, který umožní uživatelům vychutnat si multimédia - filmy, hry, fotografie a videa - v nejvyšší kvalitě bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Nový netbook zaručuje dokonalé zážitky a úžasný obraz ve vysokém rozlišení kdykoli a kdekoli.

Acer Aspire One 725 netbook

Aspire One 725 však vyniká nejen výkonem. Je opatřen skvělým lesklým třpytivým víkem a je nabízen ve dvou barevných odstínech – modrém Caribbean blue a černém Volcanic black. Matný povrch plochy pro opření dlaní ladí s barvou víka. Prsty a dlaně na něm nezanechávají otisky, a tedy přispívá k zachování trvale atraktivního vzhledu. Tenký (s tloušťkou menší než 1”) a kompaktní (s hmotností pouze 1,2 kg) počítač lze snadno uložit do tašky či batohu a přesto má 11.6” displej, který zaručuje pohodlné sledování.

Nový netbook je vybaven 29,5 cm (11.6”) displejem Acer CineCrystal s vysokým jasem, podsvíceným LED diodami, s rozlišením HD a poměrem stran 16:9, a je tak ideální nejen pro zábavu, ale i na práci. Navíc je dodáván s portem HDMI, který umožňuje jednoduše připojit počítač k televizoru s vysokým rozlišením, širokoúhlým monitorům či projektorům a sdílet například videa ve vysokém rozlišení.

Pokud chcete hovořit tváří v tvář, fotografovat anebo zrealizovat videokonferenci, oceníte webovou kameru Acer Crystal Eye s vysokým rozlišením a software Acer Video Conference Manager, který zlepšuje kvalitu obrazu a umožňuje okamžitě odesílat fotografie a dokumenty.

Aspire One 725 je vybaven technologií AMD APU Fusion, která spojuje procesor AMD C s grafikou AMD Radeon HD 6290. Podporuje nejmodernější grafické standardy, dokáže zpracovat obraz v reálném čase a zlepšuje ostrost barevných přechodů, zkrátka zvládne snadno jakoukoli úlohu. Nyní si můžete vychutnat na internetu video v HD rozlišení, streamovat online video až 3x rychleji anebo sledovat filmy v HD rozlišení.

Aspire One 725 je nejen dokonale připraven na surfování na internetu a k využití výhod současného vizuálního digitálního prostředí, ale uplatní se i při běžných každodenních činnostech, jako např. psaní a stahování elektronické pošty, chatování, prohlížení fotografií či úpravě dokumentů, a rovněž umožňuje používat multitasking i při práci s náročnými aplikacemi.


| Diskuse | Tiskové zprávy