Nokia přináší s Mail for Exchange businessové funkce do telefonů Asha

10. 7. 2012 06:00    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Nokia oznámila, že aplikace Mail for Exchange, která zpřístupňuje tzv. push synchronizaci pro e-mail, kalendář a kontakty s poštovními servery kompatibilními s Microsoft Exchange, je nyní dostupná pro telefony Nokia Asha 302 a Asha 303*.

Nokia přináší s Mail for Exchange businessové funkce do telefonů Asha

Aplikaci je možné zdarma stáhnout v Nokia Obchodě. Díky tomu, že Nokia zpřístupnila aplikaci využívající protokol Microsoft Exchange ActiveSync i pro telefony s cenovkou pod 2900 Kč, se podnikatelům a firmám z rychle se rozvíjejících zemí po celém světě otevírají nové obchodní příležitosti.

„Telefony Nokia Asha smazávají hranici mezi klasickými a chytrými mobilními telefony a Mail for Exchange na telefonech Asha 302 a Asha 303 představuje podstatný krok kupředu v naší strategii zpřístupnit další miliardě lidí důležité informace o dění okolo nich,“ řekl Dieter May, senior viceprezident divize Mobilní telefony společnosti Nokia. „Firmy z rychle se rozvíjejících ekonomik chtějí konkurovat tím, že si udrží své nízké náklady a zároveň zvýší produktivitu svých zaměstnanců. Mail for Exchange pro telefony Asha 302 a Asha 303 jim pomáhá snižovat náklady tím, že odstraňuje potřebu kupovat si drahý chytrý telefon, zrychluje procesy a dává firemním uživatelům možnost rychle reagovat na potřeby jejich zákazníků anebo komunikovat na cestách. To dává těmto firmám více příležitostí uspět v dnešním uspěchaném světě.“

Kromě nově dostupného Mail for Exchange telefony Asha 302 a Asha 303 nabízejí také stylovou QWERTY klávesnici, výkonné 1GHz procesory a obsahují také Nokia prohlížeč, který snižuje objem přenášených dat až o 90 % a nabízí velice snadný přístup k sociálním sítím a internetu.

*Aplikace Mail for Exchange pro telefony Asha 302 a Asha 303 vychází postupně.


| Diskuse | Tiskové zprávy