AOC uvádí 29“ monitor s poměrem stran 21:9

27. 3. 2013 17:35    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost AOC uvádí na trh 29“ monitor s poměrem stran 21:9, který ocení zejména milovníci filmů a také uživatelé náročnějších kancelářských aplikací. Monitor se může pochlubit rozlišením 2560 x 1080 pixelů a unikátní MHL technologií.

AOC uvádí 29“ monitor s poměrem stran 21:9

Ultra široký obraz z více zdrojů signálu

Více než 2,7 mil. pixelů: monitor myMulti-Play s 29“ úhlopříčkou nabízí zážitek z 21:9 formátu obrazu, ale i praktické rozšíření obvyklé pracovní plochy. K monitoru můžete připojit několik zdrojů signálu zároveň, jako počítač, Blu-ray přehrávač a další.

Prvotřídní technologie IPS

Monitor myMulti-Play nabízí úzký rámeček a pro extra široké pozorovací úhly (178°/178°) a přesné podání barev využívá vysoce kvalitní IPS panel. Tento monitor patří do produktové řady s označením Style a pyšní se dynamickým kontrastem 50 000 000:1 (typický 1000:1), jasem 250 cd/m2 a dobou odezvy 5 ms (GtG).

MHL pro uživatele mobilních zařízení s Androidem

Díky technologii MHL, kterou je monitor q2963Pm vybaven, mohou majitelé mobilních zařízení se systémem Android spojit tato zařízení přímo s monitorem a zobrazovat tak jejich obsah přímo na velké obrazovce. Během spojení se mobilní zařízení zároveň dobíjí. Model myMulti-Play disponuje HDMI vstupem, DVI-D a D-Sub porty a dvěma DisplayPorty. Zabudované reproduktory oceníte především při práci v kanceláři.

Zelená technologie

Díky využití nejmodernějšího LED podsvícení je monitor q2963Pm vysoce energeticky úsporný, při plném výkonu spotřebuje pouze 26 wattů (v režimu stand-by je to pouze 0,5 wattu), a proto snadno splňuje náročné podmínky certifikace Energy Star 5.0.

Inteligentní software

Podobně jako ostatní monitory značky AOC je i model q2963Pm vybaven inteligentním softwarem. Funkce Eco Mode a e-Saver šetří energii přizpůsobením LED záření podle okolního světla. Funkce i-Menu umožňuje nastavit monitor pohodlně pomocí myši. Obrazovku si můžete díky funkci Screen+ rozdělit do několika praktických panelů, které lze pohodlně ovládat pomocí klávesových zkratek.

Spolehlivý servis

AOC poskytuje na monitor q2963Pm tříletou záruku, která zahrnuje také službu výměny vadného kusu na místě.

Monitor myMulti-Play je již dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 9 108 Kč bez DPH.

Tiskové zprávy . AOC . monitory

Diskuse