Lenovo IdeaPad M490s: tenký a lehký notebook pro práci v pohybu

6. 6. 2013 17:35    Rubrika: Tiskové zprávy

Novinka mezi notebooky společnosti Lenovo IdeaPad M490s se může pochlubit stylovým designem a vysokým výkonem jak pro pracovní činnosti, tak pro multimediální zábavu. Je tenký a lehký, takže se snadno přenáší a dá se pohodlně využít nejen doma a v kanceláři, ale i kdekoliv na cestách. Svým uživatelům navíc poskytuje maximální ochranu dat díky možnosti využití pokročilých bezpečnostních prvků včetně vestavěné čtečky otisků prstů.

Lenovo IdeaPad M490s: tenký a lehký notebook pro práci v pohybu

Lenovo IdeaPad M490s s 14palcovým matným HD LED displejem je postaven na až třetí generaci procesorů Intel Core i3, lepší vizuální efekty zajišťuje diskrétní grafika NVIDIA Optimus. Působivé zážitky při sledování filmů poskytují audio funkce jako například Dolby Advanced Audio™ v2. Notebook je vybaven také integrovanou 720p HD kamerou s lepší výkonností při nízkém osvětlení a duálními mikrofony, které lze využít při firemních videokonferencích nebo při hovorech s přáteli.

S necelými 2 kg a 22,9 mm tloušťky je IdeaPad M490s vysoce mobilní a díky tomu vhodný pro použití na jakémkoliv místě. Živnostníci či malí podnikatelé při práci jistě ocení, že je notebook vybaven USB 3.0 konektorem, který umožňuje až 10x rychlejší přenos dat než při použití rozhraní USB 2.0. Pevný disk o kapacitě 500 GB navíc poskytuje dostatečné množství prostoru pro ukládání jak veškerých důležitých dokumentů a prezentací, tak i oblíbených filmů či hudby.

Přístup k datům je možné zabezpečit proti neoprávněným osobám pomocí integrované čtečky otisků prstů a pro automatické zálohování a synchronizaci dat je k dispozici Lenovo Cloud Storage. Balík služeb Lenovo Solutions for Small Businesses poskytuje uživatelům funkce, které ještě navíc dokážou vylepšit zabezpečení a snížit náklady na údržbu notebooku. Uživatelé IdeaPad M490s mohou také využít rozšíření záruky o ochranu proti náhodnému poškození, která pokrývá i poškození způsobené náhodnými pády, politím či nárazy.

Lenovo IdeaPad M490s ve stylovém provedení a s kompaktními rozměry je k dispozici ve stříbrné barvě.

Cena a dostupnost

Lenovo IdeaPad M490s je na našem trhu dostupný za cenu od 10 290 Kč bez DPH.


| Diskuse | Tiskové zprávy . Lenovo