Avira oznámila dostupnost antivirového řešení Avira Antivirus Pro v České republice

8. 7. 2014 19:02    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Avira oznámila vydání programu Avira Antivirus Pro, který již obsahuje nové a vylepšené jádro, jež se bude používat v portfoliu produktů chystaných na rok 2015. Avira Antivirus Pro nabízí všem uživatelům placené verze tu nejlepší a nejaktuálnější antimalwarovou technologii, včetně neomezeného přístupu ke službám Avira Protection Cloud a Avira URL Cloud, které se řadí k nejpokročilejším technologiím pro detekci malwaru na současném trhu.

Avira oznámila dostupnost antivirového řešení Avira Antivirus Pro v České republice

Přechod na verzi Avira Antivirus Pro proběhne automaticky, aniž by to od uživatelů vyžadovalo jakékoli kroky. Software bude postupně nasazen všem uživatelům placené verze po celém světě. Jeden z placených produktů dostane nový název: Sada Avira Antivirus Suite se změní na Avira Antivirus Pro. Uživatelé sad Internet Security Suite a Ultimate Protection Suite budou moci využívat výhod, které přináší aktualizované jádro AV Pro, změna však neovlivní další funkce jejich softwaru.

Avira nabídne dosud nejrychlejší antimalwarový engine

Při vydání softwaru Avira Antivirus Pro společnost Avira zároveň oznámila, že nyní všem uživatelům nabízí nejrychlejší antimalwarový engine. Program Avira poprvé využívá formát xVDF (extended Virus Definition File), což vývojářům umožnilo zvýšit počet souborů s virovými definicemi a optimalizovat rychlost jejich stahování. To přináší následující výhody:

  • Rychlejší spuštění systému
  • Menší velikost souboru s virovou definicí při každé aktualizaci
  • Nižší objem stahování souborů VDF
  • Nižší využití prostředků potřebných pro základní produkt

„Společnost Avira usiluje o naplňování svého základního poslání, kterým je ochrana našich přátel a rodin před viry, trojskými koni, spywarem a veškerým dalším škodlivým softwarem, který se šíří po Internetu,“ komentuje Matthias Hildebrand, produktový manažer pro software Avira Antivirus Pro. „Naším cílem je dosáhnout u našich bezpečnostních řešení toho nejvyššího standardu dokonalosti a zároveň pro naše zákazníky neustále vylepšovat uživatelský komfort.“


| Diskuse | Tiskové zprávy