Herní notebook MSI GT72 s výkonnou grafikou NVIDIA GeForce GTX880M nebo GTX870M

8. 8. 2014 18:31    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost MSI na český trh oficiálně uvedla nejnovější model herního notebooku MSI GT72 Dominator/Pro s výkonnou grafikou NVIDIA GeForce GTX880M (Dominator PRO) a GTX870M (Dominator). Dominantou zcela nového designu herního stroje je kartáčovaný kov a dynamické linie inspirované silnými závodnímu vozy. Od svých předchůdců zdědil špičkovou DNA profesionálního hráče nesoucí jedinečné funkce, výbavu a ohromující výkon.

Herní notebook MSI GT72 s výkonnou grafikou NVIDIA GeForce GTX880M nebo GTX870M

Nejvyšší řada herních notebooků MSI GT je vždy vybavena nejvýkonnějšími grafickými kartami, nyní v podobě MXM modulu, který umožňuje snadnou výměnu a upgrade. Hráči s příchodem nové generace grafik budou jen těžko spokojeni se svou stávající a nyní mohou snadno přeřadit na vyšší výkon. Výhodou nezávislého MXM modulu je také snazší chlazení GPU a nerozšiřování vyzářeného tepla na základní desku a další komponenty a tím pádem i jejich vyšší životnost.

K již zavedeným speciálním funkčním klávesám herních notebooků MSI přibylo zcela nové tlačítko pro nezávislé přepínání integrované a samostatné grafické karty. Barevné podsvícení tlačítka pak označuje, která grafika se aktuálně používá. Díky tomuto návrhu již nastavení grafiky v dané hře nebude mást systém automatického přepínání grafik a máte vše plně pod kontrolou. Zabráníte tak i situacím, kdy se automaticky zapne méně výkonná integrovaná grafika v případech, kdy daná aplikace není odladěna pro výkonné GTX grafiky. Manuální volbou integrované grafiky pak můžete v případě potřeby naopak šetřit baterii a pracovat déle.

Technologie MSI Super RAID již třetí generace díky zapojení čtyř rychlých SSD disků do diskového pole RAIOD 0 umožňuje dosahovat rychlosti čtení a zápisu přes 1600 MB/s.

Technologie Cooler Boost 3 je duální systém chlazení určený pro novou generaci extrémně výkonných procesorů a grafik. Pro maximální pohodlí je opět doplněn tlačítkem pro možnost nezávislého spuštění na plný výkon. Díky vysoké účinnosti nové řešení nevyžaduje více prostoru a je tišší. Systém chlazení MSI utáhne i procesory Core i7 Extreme procesory a grafiky GTX880M 8GB grafiky a to při nižší teplotě než konkurenční řešení. Při vynuceném plném výkonu dokáže snížit teplotu o 8 – 10 °C a GPU o 4 – 5 °C při stále nízké hlučnosti.

MSI GT72 Dominator/Pro je první notebook na světě vybavený inteligentní síťovkou Killer Doubleshot Pro. Rychlá herní síťovka podporuje Gb LAN i duální WiFi 802.11ac. Karta je vybavena také funkcí Smart Teaming pro optimalizaci využití šířky pásma při současném použití Gb LAN a Wi-Fi připojení.

Díky třem samostatným předzesilovačům pro reproduktory, subwoofer a headset, izolovaným audio obvodům a zlatým konektorům Audio Boost 2 zaručuje dokonalou zvukovou čistotu a nezkreslenou reprodukci původního zvuku i prostorových efektů.

Systém ozvučení od proslulé značky Dynaudio byl speciálně navržen pouze pro herní notebooky MSI. Herní notebook GT72 je vybaven zcela nově navrženými dvěma stereoreproduktory a jedním subwooferem. Podání zvukových detailů bylo vylepšeno až o 50 % a celková hlasitost se zvýšila až o 10 dB. Celý systém postavený z prvotřídních materiálů zaručuje perfektní kvalitu zvuku a poskytuje vynikající a jasný 3D efekt pro dokonalou orientaci v prostoru, který hráče doslova pohltí.

MSI GT72 Dominator/Pro je samozřejmě dodáván s nejnovější verzí XSplit Gamecaster, nejlepší aplikací pro nahrávání in-game videí a live streaming, stejně jako ostatní herní notebooky MSI. GT72 je navíc vybaven samostatným hardwarovým tlačítkem pro bleskové spouštění této aplikace. XSplit Gamecaster ocení všichni nadšení hráči, kteří se o své herní dovednosti a zážitky rádi podělí s přáteli online. XSplit Gamecaster umožňuje snadno nahrávat průběh herních kampaní a vysílat živé relace na Twitch, YouTube, Ustream a další služby.

Profesionální herní klávesnice SteelSeries s možností nastavitelného barevného podsvícení zaručuje přesné a pohotové reakce a vysokou odolnost.

SteelSeries Engine je aplikace, které spojuje všechny často používané hráčské funkce dohromady tak, aby pro každého hráče byly snadno přístupné z jednoho místa a jednoho rozhraní. Hráč si tak může snadno upravit jednotlivé funkce a klávesy a přizpůsobit si je vlastnímu hernímu stylu. V jedné aplikaci tak najdete nastavení podsvícení klávesnice, správu různých zařízení (např. headset, myš a klávesnice), vytváření a nastavování klávesových maker i textových maker. MSI GT72 je vybaven hardwarovým tlačítkem pro rychlé přímé spuštění aplikace.

Software Sound Blaster Cinema 2 zdokonalující prostorové podání zvuku naplno využije a skvěle zprostředkuje ty nejlepší zvukové efekty ve špičkové kvalitě, přesně podá lidský hlas, zvýrazní basy...

Díky integrovaným výstupům Mini DisplayPort 1.2 a HDMI 1.4 umožňuje funkce Matrix Display připojit až 3 externí displeje s rozlišením až 4K. Spolu s vestavěným displejem tak máte k dispozici zobrazení na čtyřech monitorech současně.

Technické parametry MSI GT72 Dominator / Pro

Operating SystemWindows 8.1
LED Backlight Display17.3" Full HD (1920x1080), matted panel
ProcessorThe 4th generation Intel® Core™ i7 Processor
Memory TypeDDR3L, up to 1600MHz, 4 DIMM, max 32GB
GraphicsGeForce GTX 880M / GDDR5 8GB (Dominator Pro), GeForce GTX 870M / GDDR5 6GB (Dominator)
Hard Disk CapacityFrom single HDD up to 512GB Super RAID 3 + 1TB HDD 7200rpm
KeyboardFull-color backlight, Keyboard by SteelSeries
Optical Disk DriveBD Writer / DVD Super Multi
USB 3.06x
Card ReaderSD(XC/HC)
Video output:HDMI 1.4 / 2x MINI DisplayPort 1.2
Mic-in/Headphone out1/1/1(line in)/1(line out)
LAN/WiFiKiller DoubleShot Pro
BluetoothBluetooth v4.0
WebcamFull HD type (30fps@1080p)
Battery9-Cell Li-Ion 83wHr
Power Adapter230W
Dimension (WxDxH)428(W) x 294(D) x 48(H)mm
Weight3.78Kg (w/ Battery)

| Diskuse | Tiskové zprávy