Smartphone s kovovým designem a 4G LTE, Huawei Ascend G7

5. 9. 2014 19:09    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Huawei na veletrhu Internationale Funkausstellung (IFA) 2014 v Berlíně představila nový smartphone Ascend G7. Ascend G7 vyniká výjimečným zpracováním, 5,5palcovým HD displejem, zdokonalenou 4G LTE Cat4 konektivitou a optimalizovaným 13MP zadním fotoaparátem. Přístroj má špičkový design a uživatelům pomáhá inteligentně pracovat a intenzivně se bavit. Ascend G7 je nejnovějším přírůstkem do populární řady modelů Huawei Ascend G, která plní slib výrobce: zpřístupňovat skvělou technologii většímu množství uživatelů.

Smartphone s kovovým designem a 4G LTE, Huawei Ascend G7

„Na trhu zaplaveném smartphony střední třídy, které vypadají a působí umělohmotně, vyniká Ascend G7 nádherně zpracovaným a elegantním kovovým designem,“ uvedl Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Business Group. „Výrazný 4G LTE telefon Ascend G7 je určený pro spotřebitele po celém světě a umožňuje jim vyjádřit svou individualitu a žít svým způsobem.“

Ascend G7 je telefon, který dokáže povýšit a podtrhnout styl každého uživatele. Je pouhých 7,6 mm tenký, váží 165 g a je vyrobený s využitím špičkové technologie nanolisování (Nano Molding Technology, NMT), díky které má telefon prémiovou kovovou kompaktní konstrukci a štíhlé tělo, které má bohatší povrchovou strukturu a je hladší na dotyk. 5,5palcový displej s rozlišením 1280 x 720 HD se snadno a pohodlně vejde do jedné ruky a výrazná 0,8 mm tenká linie na těle mezi předním a zadním dílem přístroje podtrhuje vyváženost a eleganci. Ascend G7 se dodává v klasických kovových barvách zahrnujících stříbrnou, šedou a zlatou.

Srdcem telefonu Ascend G7 je výkonný 1,2 GHz čtyřjádrový procesor Qualcomm a pohání jej výkonná lithium-polymerová baterie s kapacitou 3000 mAh. Ascend G7 je vybavený proprietární technologií úspory energie Huawei, která nabízí tři úsporné režimy – normální, inteligentní a ultra úsporný. Telefon vydrží na jedno nabití 1,2 dne intenzivního využívání a na 10% nabití baterie dokáže fungovat dalších 24 hodin. Huawei Ascend G7 podporuje vysokorychlostní sítě 4G LTE, takže připojení je rychlejší a spolehlivější než dříve. Filmy lze stáhnout v řádu několika minut a soubory, na nichž pracujete, uploadovat za několik sekund rychlostí až 150 Mbps.

Výkon a rychlost telefonu Ascend G7 je ideální pro uživatele hledající přístroj, který by vyhovoval jejich rychlému životnímu stylu. Technologie inteligentního přepínání antén zajišťuje stálost síťového připojení a lepší zážitek s bezdrátovým připojením, neboť snižuje počet vypadlých hovorů. Ascend G7 je kompatibilní se sítěmi po celém světě, takže se jedná o opravdu globální telefon, který nabízí maximální konektivitu a efektivnost.

Těšte se z velmi kvalitních fotografií, které Huawei Ascend G7 umí vyfotit. S 13MP zadním fotoaparátem s 28mm širokoúhlým BSI objektivem a 5MP předním fotoaparátem se širokoúhlým objektivem s úhlem 88 stupňů mohou být panoramatické foto záběry rozšířeny jak svisle tak i vodorovně. Dvojklikem na tlačítko ztlumení hlasitosti lze fotografii pořídit za pouhou jednu sekundu. Ascend G7 poskytuje vylepšené funkce úpravy fotografií, včetně manuálního zaostření pro úpravu rozostřených snímků, a nezávislého měření expozice pro fotografie za slabého osvětlení. Působivý fotoaparát nabízí i funkce retuše obličeje při natáčení ve videorežimu.

Ascend G7 se na trhu objeví s novou verzí intuitivního uživatelského rozhraní EMUI 3.0, které usnadňuje obsluhu jednou rukou a nabídne zcela nový vzhled celého softwarového rozhraní. V rozhraní EMUI 3.0 se soustavně využívá nový design časové osy pro sjednocení různých aplikací. Rozhraní EMUI 3.0 navíc intuitivně a aktivně řeší každodenní potřeby prostřednictvím praktických a vizuálně atraktivních designových detailů, jako je třeba spojení hlavních funkcí smartphonu – volání, kontaktů a zpráv – mezi nimiž lze nyní snadno přepínat jediným vodorovným přejetím prstem.

Doporučená maloobchodní cena telefonu Huawei Ascend G7 na českém trhu bude 7.990,- Kč vč. DPH. Telefon bude v ČR dostupný v průběhu října 2014 u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v šedé barvě.

Tiskové zprávy

Diskuse