APC by Schneider Electric uvádí nová mikro-datová centra pro průmyslové aplikace a Edge Computing

16. 5. 2016 13:48    Rubrika: Tiskové zprávy

Nové portofilo řešení z oblasti mikro-datových centrech oznamuje společnost APC by Schneider Electric. Systémy jsou vhodné pro zákazníky, kteří potřebují zařízení s nízkou latencí při vysokém průtoku dat, snadno spravovatelné a dobře zabezpečené. Technologie je již dostupná i na českém trhu.

APC by Schneider Electric uvádí nová mikro-datová centra pro průmyslové aplikace a Edge Computing

„Nová mikro-datová centra mají velkou budoucnost například v průmyslových podnicích, ale využití najdou také v kancelářském prostředí, bankovních pobočkách, školství nebo nemocničním prostředí. Uplatní se zkrátka všude, kde nestačí klasický cloud. Je to přirozený vývoj a logická reakce na požadavky trendů internetu věcí a Edge Computingu,” myslí si František Mikeš, ředitel divize ITB Schneider Electric.

Mikro-datové centrum zákazník obdrží již sestavené a otestované přímo ve výrobním závodě. „Je ihned plně funkční a v jediné skříni obsahuje všechny nezbytné komponenty pro napájení, chlazení, bezpečnost a související nástroje pro IT správu (DCIM). Naše řešení není investičně náročné, potřebuje malý instalační prostor a v případě potřeby je možné jej snadno přesunout na jiné místo,” uzavírá František Mikeš ze Schneider Electric.

Tiskové zprávy

Diskuse