Iiyama Prolite T2435MSC-B2 - multidotykový monitor

23. 5. 2016 18:20    Rubrika: Tiskové zprávy

Japonský výrobce monitorů a zobrazovacích zařízení iiyama představuje na českém a slovenském trhu ve spolupráci se svým dlouholetým distributorem, společností AT Computers novinku v podobě 24palcového monitoru s dotykovou kapacitní technologií. Iiyama Prolite T2435MSC-B2 se skvěle hodí pro interaktivní Digital Signage, Instore Retail, hraní her a interaktivní prezentační účely.

Iiyama Prolite T2435MSC-B2 - multidotykový monitor

Nový model T2435MSC-B2 model od iiyamy nabízí Full HD rozlišení (1920 x 1080 bodů), výjimečný barevný výkon díky kvalitní LCD technologii, čas odezvy 6 ms a široké pozorovací úhly. Je také vybaven několika video vstupy a USB 2.0 HUB, webovou kamerou a vestavěnými, vysoce kvalitními reproduktory. Funkce Blue light reducer navíc eliminuje modré světlo, které namáhá lidský zrak.

Výhodou je možnost sklopit stojan a přizpůsobit si monitor podle svých potřeb. Dotyková kapacitní technologie Capactive touch využívá elektrickou vodivost, a povrch tak zaručuje nejen perfektní obraz, ale i odolnost proti poškrábání. Tento model od iiyamy je proto víc než vhodný pro umístění do školního prostředí nebo na veřejná místa.

Monitor Prolite T2435MSC-B2 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 10.390,- Kč včetně DPH. Výrobce na něj poskytuje záruku tři roky.

Tiskové zprávy . monitory

Diskuse