Lenovo K5 Plus - multimediální smartphone s výkonem osmijádrového procesoru Qualcomm

1. 6. 2016 21:10    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Lenovo přináší na ČR trh nový multimediální smartphone, který potěší především hudební a herní fanoušky. K5 Plus jim totiž poskytne 5palcový Full HD displej, mimořádný výkon osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 616 a vnitřní 16GB úložiště s možností rozšíření až o dalších 32 GB pomocí microSD karty. Nejen díky tomuto vybavení přináší Lenovo K5 Plus dokonalý a ničím nerušený multimediální zážitek kdykoliv a kdekoliv.

Lenovo K5 Plus - multimediální smartphone s výkonem osmijádrového procesoru Qualcomm

Lenovo K5 Plus na první pohled zaujme svým elegantním tenkým tělem, které kryje prémiový hliníkový kryt. Ten je navíc dostupný ve více barevných variantách, takže uživatelé mohou jednoduše změnit barvu zadní strany telefonu podle aktuální nálady. Smartphone samotný je dostupný ve stříbrné, zlaté a grafitově šedé barvě.

Širokoúhlý 5palcový Full HD IPS displej dokonale zobrazí jakýkoliv multimediální obsah, od pořízených fotografií, přes hry až po videa. Díky grafickému akcelerátoru a kartě Adreno 405 zvládne navíc K5 Plus i ty nejnáročnější hry. Při přehrávání hudby a filmů zase uživatelé ocení mimořádně čistý zvuk, který přináší duální reproduktory spolu s technologií Dolby Atmos. Dostatečnou výdrž telefonu zajistí vyměnitelná baterie s kapacitou 2750 mAh.

Pro zachycení zajímavých každodenních okamžiků je K5 Plus vybaven zadním 13Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Přední 5Mpx fotoaparát s pevným ohniskem pak uživatelům umožní zachytit ta nejlepší selfie z jakékoliv akce. Tyto snímky mohou navíc uživatelé okamžitě sdílet se svými přáteli a rodinou díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) a předinstalovaným aplikacím pro přístup na sociální sítě. Smartphone Lenovo K5 Plus je také vybaven řadou softwarových funkcí pro vyšší produktivitu včetně balíčku aplikací Lenovo DOit.

Smartphone Lenovo K5 Plus je na našem trhu dostupný za cenu začínající na 5 499 Kč s DPH.

Na českém trhu je také dostupný model Lenovo K5 s 5palcovým HD displejem a osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 415. Smartphone je k dispozici ve zlaté a grafitově šedé barvě za cenu od 4 999 Kč včetně DPH.

Tiskové zprávy . mobily

Diskuse