Samsung Galaxy J5 a J7 - modely roku 2016 s pkročilím focením, LTE a Super AMOLED LCD

8. 6. 2016 17:09    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak představila na českém trhu nové modely Galaxy J5 a J7 pro rok 2016. Oproti předchozím modelům vynikají oba smartphony střední třídy řadou vylepšení, jako je přepracovaný kovový design, lepší světelnost fotoaparátu nebo větší operační paměť a kapacita baterie.

Samsung Galaxy J5 a J7 - modely roku 2016 s pkročilím focením, LTE a Super AMOLED LCD

V elegantním těle s kovovým rámečkem je osazen 5,5“ sAMOLED displej u modelu Galaxy J7 a 5,2“ sAMOLED displej u modelu Galaxy J5. Oba telefony jsou vybaveny výkonnými procesory a 2 GB RAM pro spolehlivý výkon a multitasking. Funkce Smart Manager se stará o optimální využití paměti a procesů zatímco Ultra Power Saving mode v případě nouze prodlouží životnost baterie, která má kapacitu 3 300 mAh u modelu Galaxy J7 a 3 100 mAh u modelu Galaxy J5.

Dvojím kliknutím na tlačítko Domů lze pohotově do dvou vteřin spustit hlavní fotoaparát s 13Mpix snímačem a světelností F1.9 pro ty nejlepší výsledky i za zhoršených světelných podmínek. Telefony jsou přizpůsobeny posledním trendům a nabízejí rozšířené „selfie“ funkce jako jsou Palm selfie (ovládání gestem) Wide selfie (skupinové selfie), nebo Beauty Mode (automatické vylepšení snímku). Přední fotoaparát s 5Mpix snímačem a světelností F1.9 je navíc vedle standardní LED diody vybaven ještě funkcí Selfie blesk, která rozzáří displej bílou barvou a pomáhá tak zlepšit světelné podmínky.

Ve výbavě nechybí LTE pro rychlé mobilní připojení k internetu a funkce NFC a Bluetooth 4.1 pro bezkontaktní komunikaci.

Novinky jsou na českém trhu k dostání v barvách černé, bílé a zlaté. Samsung Galaxy J5 (2016) se nabízí v Single SIM i Dual SIM variantě za doporučenou maloobchodní cenu 5.999 Kč včetně DPH. Samsung Galaxy J7 (2016) – Single SIM – za doporučenou maloobchodní cenu 7.499 Kč včetně DPH.

Tiskové zprávy . mobily

Diskuse