D-Link DIR-859 - Wi-Fi AC1750 Dual-Band gigabitový router pro domácnost nebo kancelář

16. 6. 2016 17:22    Rubrika: Tiskové zprávy

D-Link rozšiřuje svoji rodinu Wi-Fi AC produktů o nový router pro domácnost nebo kancelář. DIR-859 je nový AC1750 Dual-Band gigabitový router, který je vybaven pokročilými zabezpečovacími funkcemi pro extrémně rychlý přenos dat přes kabelové i bezdrátové připojení.

D-Link DIR-859 - Wi-Fi AC1750 Dual-Band gigabitový router pro domácnost nebo kancelář

AC1750 Dual-Band gigabitový router DIR-859 je vybaven nejnovější technologií Wi-Fi AC a také čtyřmi gigabitovými ethernetovými porty, což z něj dělá perfektní základ pro vytvoření stabilní moderní síťové infrastruktury ve vašem domě nebo kanceláři. Integrované dvoupásmové Wi-Fi připojení nabízí rychlost přenosu dat až 1 750 Mb/s – 1 300 Mb/s ve frekvenčním pásmu 5 GHz a 450 Mb/s ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz. Uživatelé jsou tak dokonale vybaveni pro multimediální aktivity vyžadující velkou datovou propustnost, jako jsou streamování nebo on-line hraní, a zároveň mohou bez problémů komunikovat přes internet nebo procházet webové stránky s bohatým obsahem. Každé frekvenční pásmo může fungovat jako samostatná bezdrátová síť, což zaručuje perfektní přizpůsobení sítě individuálním potřebám uživatele. Navíc může uživatel nakonfigurovat hostitelskou síť, přes kterou mohou návštěvníci přistupovat k internetu, aniž by měli přístup do privátní sítě.

Kromě toho jsou k dispozici čtyři gigabitové ethernetové porty pro rychlé a spolehlivé kabelové připojení zařízení, jako jsou chytré televizory, herní konzoly nebo síťová úložiště dat. Router můžete nainstalovat a ovládat buď přes webový prohlížeč za pomoci průvodce nastavením Setup Wizard anebo pomocí bezplatné aplikace QRS (Quick Router Setup) pro Apple iOS nebo Android. Bezdrátová síť je chráněna WPA a WPA2 šifrováním. Uživatelé mohou snadno a rychle připojovat nová zařízení pomocí funkce WPS (Wi-Fi Protected Setup). Vestavěný firewall chrání síť proti zákeřným útokům z internetu.

DIR-859 je nyní k dostání v v České republice a na Slovensku za doporučené maloobchodní ceny 2 999 Kč nebo 109,90 EUR včetně DPH.

Tiskové zprávy

Diskuse