Deveroux H3 - chytrý náramek sleduje srdeční tep a ukáže kdo volá

22. 6. 2016 20:09    Rubrika: Tiskové zprávy

S chytrými náramky se obrazně řečeno roztrhl pytel. Většina z nich umí měřit kroky a na základě výsledků spočítat spálené kalorie. Některé mají navíc funkci budíku. Nový náramek Deveroux H3 spojuje všechny možnosti a přidává navíc vyhodnocení srdeční tepové frekvence během celého dne.

Deveroux H3 - chytrý náramek sleduje srdeční tep a ukáže kdo volá

Společnost Satomar, distributor pečlivě vybraných produktů z oblasti komunikačních a informačních technologií, uvádí na český a slovenský trh důmyslný fitness náramek Deveroux H3. Tento doplněk předčí svými vlastnostmi většinu podobných produktů, které vyhodnocují výsledky pouze na základě vestavěného krokoměru a na trh přichází za zajímavou cenu. Deveroux H3 kombinuje počítání kroků s měřením srdečního tepu a výsledky vyhodnocuje vizuálně přehledná aplikace, která je dostupná v češtině. Náramek vás zároveň informuje o příchozích hovorech a vyhodnotí kvalitu vašeho spánku.

Deveroux H3 je decentní náramek v černé barvě, který je svým provedením a designem vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Pokud si hlídáte spálené kalorie, poskytne vám náramek Deveroux všechny potřebné informace a pomůže vám udržet si optimální rytmus při chůzi, běhu nebo cvičení. Okamžitě i průběžně v rámci celého dne dokáže monitorovat navíc srdeční tep. Okamžité měření je velmi praktické při fyzické aktivitě. Znáte-li svoji optimální spalovací tepovou frekvenci, stačí se při cvičení letmo podívat na náramek. Přehledný a za všech podmínek jasný OLED displej vás ihned informuje o aktuálním tepu a vy můžete podle potřeby upravit intenzitu cvičení.

Skutečnost, že chytrý náramek plní zároveň funkci hodinek, nikoho nepřekvapí. Další užitečnou funkcí, která není v této cenové relaci běžná, je informace o příchozích hovorech. Je to jednoduché – telefon máte obvykle v kapse nebo tašce. Ve chvíli, kdy vám zazvoní, musíte ho vyndat a podívat se, kdo volá. Náramek Deveroux H3 vás o příchozím hovoru bude informovat i v hlučném prostředí svými vibracemi. Díky komunikaci s mobilním telefonem vidíte v průběhu vyzvánění jméno volajícího. Vibrace jsou použity také pro buzení, které je touto formou příjemnější, než hlasitý zvuk telefonu nebo budíku.

Aplikace Hplus, která je jako doplněk náramku volně dostupná pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS, vám v češtině poskytne všechny potřebné informace, jako jsou denní grafy kroků, tepové frekvence a spálených kalorií. S její pomocí se můžete motivovat a hecovat k překonávání vlastních limitů a rekordů. Uvidíte, které dny jste byli při cvičení a fyzických aktivitách efektivní a můžete snadno vyhodnotit, co a jak máte zlepšit. Všechna data jsou přehledně viditelná ve formě grafů, a to ve zvoleném časovém období. Můžete tak sledovat vývoj v průběhu jednoho dne, nebo porovnávat údaje v rámci celého týdne.

Vzhledem k tomu, že náramek pozná, kolik času jste v noci spali bez převalování a jak dlouho jste naopak spali neklidně, můžete se vždy podívat na informace o tom, jak kvalitní byl váš spánek. O všem vás informuje opět zmíněná aplikace.

Výhody pro fitness účely jsou naprosto zřejmé. Díky tomu, že náramek umí měřit a vyhodnocovat informace o srdečním tepu, může se jeho využití rozšířit také pro kontrolu tělesných funkcí seniorů. Každý večer je možné vyhodnotit srdeční tep dotyčného v průběhu dne a tyto informace následně použít pro komunikaci s ošetřujícím lékařem. Pokud máte v rodině někoho, kdo je pod trvalým lékařským dohledem, může se tento náramek ukázat jako praktický pomocník.

Fitness náramek Deveroux H3 je již nyní k dostání na e-shopu Hodinky.cz, Superveci.cz, Touchcentrum.cz za koncovou doporučenou cenu 1 490 Kč.

Tiskové zprávy

Diskuse