Bose SoundSport Wireless - bezdrátová sportovní sluchátka

13. 7. 2016 23:11    Rubrika: Tiskové zprávy

Poslech hudby pomáhá při individuálních sportech ke zvýšení motivace a dosažení lepších výsledků. Bose nyní nabízí výjimečné řešení pro všechny, kteří nechtějí při sportu žádné kompromisy v kvalitě reprodukce. Nový bezdrátový model sluchátek Bose SoundSport Wireless drží v uších za všech okolností.

Bose SoundSport Wireless - bezdrátová sportovní sluchátka

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, představuje nová bezdrátová sportovní sluchátka SoundSport Wireless, která jsou vodě a potu odolná, nevypadnou z uší ani při intenzivním sportovním zatížení a přitom jsou mimořádně pohodlná. Jejich provedení v černé a především pak modré „aqua blue“ je předurčuje ke sportovnímu použití. Uvedením těchto sluchátek vstupuje Bose, výrobce prestižní audiotechniky, do nové oblasti. Přesto, že se typově jedná o sportovní sluchátka in-ear, už na první pohled je zřejmé, že SoundSport Wireless z této kategorie sluchátek vyčnívají.

Abyste si vychutnali oblíbenou hudbu, nemusíte propojovat sluchátka s telefonem pomocí kabelu. Komunikace obou zařízení probíhá s využitím technologie BlueTooth a NFC. Pokud máte svoji hudbu uloženou v jiném přehrávači, než je telefon, oceníte možnost spárovat sluchátka se dvěma zařízeními najednou. Přesto, že jsou SoundSport Wireless bezdrátová a musí obsahovat vestavěnou baterii, jsou díky použití patentovaného plastu plněného uhlíkovými vlákny velmi lehká. Pro telefonování mají vestavěn mikrofon a intuitivní ovládání všech jejich funkcí je integrované na pravé mušli. Možnosti jejich využití lze dále rozšířit instalací příslušné aplikace Bose Connect pro smartphony (Android, iOS).

Bose přichází se sluchátky, která jsou propracována do všech detailů. SoundSport Wireless využívají vlastní patent StayHere+ tips, který zajišťuje pevné uchycení sluchátek v uších. Přesto, že je do ucha téměř doslova zašroubujete, jsou tak pohodlná, že vám nebude nepříjemné, ani když je budete mít nasazena celý den. Měkké silikonové špunty, které jsou v balení ve třech různých velikostech, dokonale utěsní uši, což ve spojení s vynikajícími reproduktory přispívá k tomu, abyste slyšeli jen to, co v danou chvíli potřebujete – působivou a motivující zvukovou kulisu.

Sportovnímu určení odpovídá také použití hydrofobní membrány, která propustí zvuk, ale ani kapku vody či potu dovnitř k reproduktoru. Díky tomu a také vzhledem k propracovanému provedení, včetně odolného upevnění spojovacích kabelů do jednotlivých částí, slibují sluchátka dlouhou životnost i při aktivním indoorovém i outdoorovém využití. Jsou připravena na běh v horách i intenzivní tréning ve fitness centru. Můžete se zpotit, můžete běhat v dešti - sluchátka Bose vás v žádné situaci nezklamou.

Známou pravdou je, že poslech hudby pomáhá při cvičení či běhu zvyšovat motivaci. Pokud máte v uších sluchátka Bose SoundSport, mimořádně kvalitní reprodukce vám pomůže dostat ze sebe maximum. Nechte si trenérem sestavit playlist v tempu, které odpovídá vašim osobním potřebám, a nechte se hudbou vyhecovat až na hranici vašich možností. Sluchátka hrají na jedno nabití až 6 hodin, což bude stačit i v případě, kdy poběžíte maraton.

„Sluchátka, která jsou na trhu, bych obecně rozdělil na levná, módní a kvalitní. Bose je značka, která je světovým lídrem v technologických inovacích a sluchátka SoundSport Wireless tuto pozici opět potvrzují. Ocení je ti, kteří si potrpí za všech okolností na špičkovou a vyváženou reprodukci, ve spojení s mimořádnou kvalitou provedení a odolností při aktivním využití,“ říká David Hilpert, produktový manager Bose společnosti BaSys.

Bose SoundSport jsou na výběr v černé nebo modré „Aqua blue“ barvě. Na našem trhu jsou k dostání prostřednictvím výhradního distributora, společnosti BaSys, za doporučenou koncovou cenu 4.890,-Kč, respektive 179,95 €. Součástí balení je ochranné transportní pouzdro. Sluchátka je možné fyzicky vidět v showroomu BaSys v komplexu Sýkora Home v pražských Vysočanech a u vybraných prodejců.

Tiskové zprávy . audio

Diskuse