Společnost Acer se stala oficiálním sponzorem světových mistrovství League of Legends 2016 a událostí All Star 2016

1. 10. 2016 00:21    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Acer se stala oficiálním sponzorem světových mistrovství League of Legends 2016 a All Star 2016, a také navázala partnerství se společností Riot Games, které bude pokračovat v průběhu trvání těchto událostí. Společnost Acer, které při zakládání partnerství napomáhala komunita CAA, dodá na tyto vzrušující celosvětová utkání v e-sportech monitory Predator XB1 (XB241H), aby vybavila místnosti pro profesionální tréning i jednotlivá stanoviště a umožnila tak zobrazování všech akcí během zápasů. Marketingové partnerství také zahrnuje integraci značek během mistrovství a ASE vysílání, stejně jako možnost pro vášnivé hráče získat jedinečné zážitky.

Společnost Acer se stala oficiálním sponzorem světových mistrovství League of Legends 2016 a událostí All Star 2016

„Společnost Acer je odhodlána překonávat hranice v herním poli, budovat silnou reputaci své široce uznávané řady herních notebooků, stolních počítačů a monitorů Predator a soustavně dodávat na trh nové relevantní technologie,“ uvedl Vincent Lin, ředitel globálního produktového marketingu a plánování ve společnosti Acer. „Toto sponzorování na světovém mistrovství League of Legends a All Stars, na dvou z nejpopulárnějších a nejvíce vzrušujících utkáních v e-sportech, pomůže společnosti Acer prokázat její herní dovednosti prostřednictvím herních nadšenců po celém světě. Monitory Predator XB1 poskytnou profesionálním hráčům skutečně pohlcující zážitky, které jim umožní vytěžit z jejich dovedností maximum a potěšit své fanoušky e-sportů.”

„Jsme nadšeni, že můžeme přijmout společnost Acer do hry jako partnera, připravit se společně s ní na vrchol konkurenčního soutěžení v roce 2016 a korunovat nového mistra světa,“ řekl Jarred Kennedy ze společnosti Riot Games.

Produkty Acer Predator získaly bezpočet ocenění a uznání za to, že přináší hráčům konkurenční výhodu. Acer Predator XB241H je vybaven brilantním 24" Full HD 1080p displejem s technologií Nvidia G-Sync, který se může pochlubit rychlou 1ms odezvou i rychlou obnovovací frekvencí 144 Hz, díky které se pochybující akce a dramatické přechody obejdou bez rozmazání a duchů. Nadšenci a profesionálové, kteří chtějí posunout hraní až na hranici možností, mohou Predator XB241H přetaktovat až na 180 Hz. Tento monitor také poskytne široké pozorovací úhly s přesnými barvami při pohledu až 170° horizontálně a 160° vertikálně, takže již nehrozí žádné minutí cílů.

Díky funkci GameView umožňuje Acer Predator XB241H hráčům rychle a snadno přepínat mezi třemi přizpůsobitelnými profily pro vyladění nastavení ve hře, ani by museli navštívit OSD menu, což je významným přínosem ve chvílích, kdy se počítá každá sekunda. Další nastavení umožňují upravit úrovně černé, aby bylo zajištěno, že uvidíte každou hrozbu, nebo nastavit pomocný zaměřovací bod pro získání náskoku před soupeři a dokonalé zásahy. A nechybí ani možnost volby obnovovací frekvence přímo na obrazovce. Acer EyeProtect využívá technologie pro snížení blikání obrazu, filtr modrého světla i technologie ComfyView a low-dimming. Monitory tak nejsou náchylné na odlesky a umožňují uživatelům snížit míru vyzařovaného modrého světla pro snížení únavy očí během dlouhých herních utkání. Díky VESA upevnění na zeď maximalizuje Predator XB241H množství prostoru na stole a stojan mu umožňuje změnu výšky až o 150 mm či náklon v rozmezí od -5° do 35° pro pohodlnější sledování obrazu. Vynikající konektivitu pak zajišťují porty HDMI a DisplayPort.

Světová mistrovství 2016 League of Legends neboli MS, jsou světovými turnaji v e-sportech, které se konají v průběhu pěti týdnů. Soupeřit mezi sebou bude 16 nejlepších herních týmů z celého světa, které dobyly své regionální ligy, aby mohly soutěžit na mezinárodní scéně. Týmy ze Severní Ameriky, Evropy, Koreje, Číny, Tchaj-wanu a dalších zemí budou soutěžit o ceny v součtu za více než 2 miliony amerických dolarů. Světová utkání začínají 29. září a finále se budou konat 29. října v Los Angeles.

Po mistrovství světa League of Legends 2016 se zapojí i fanoušci a budou hlasovat o svých oblíbených hráčích, kteří se pak zúčastní události League of Legends All-Star 2016. All-Star zavádí hlasování fanoušků, neočekávané herní sestavy a herní módy pro skutečné otestování dovedností a přináší tak jedinečnou a nezapomenutelnou událost. Bude se konat v Barceloně od 8. do 11. prosince.

Tiskové zprávy . hry

Diskuse