Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed s TV USB nahráváním

23. 5. 2016 16:53    Rubrika: Tiskové zprávy

Verbatim představil přenosný pevný disk Store 'n' Go SuperSpeed. Tento stylový disk s USB 3.0 konektorem, byl představen na veletrhu IFA Berlin v září 2015. Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed nabízí rychlý přenos dat, podporující časté zálohování stolních počítačů nebo notebooků. Podle nedávného průzkumu společnosti Verbatim zhruba jeden z pěti uživatelů nikdy nezálohoval svůj domácí počítač a více než třetina nezálohuje svá mobilní zařízení.

Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed s TV USB nahráváním

Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed je dostupný v kapacitách 500 GB 1 TB a 2 TB v černém, stříbrném, červeném, modrém nebo bílém barevném provedení. Disk má velice stylový, strukturovaný design a váží pouhých 140 g (500 GB model). Zákazníci, kteří si zvolí 2 TB model, budou mít k dispozici úložiště pro cca. 4 000 filmů, 500 000 fotografií nebo 900 000 písní.

„Zálohování dat je často přehlíženo. Náš nedávný průzkum ukázal, že uživatelé mobilních telefonů a počítačů jsou obvykle informováni o významu zálohování dat až ve chvíli, kdy ztratí drahocenné fotografie, videa nebo dokumenty,“ vysvětluje Martijn Hansbergen, Business Development Manager společnosti Verbatim. „Náš nový přenosný pevný disk poskytuje stylové, spolehlivé a cenově dostupné řešení zálohování pro business profesionály a spotřebitele na cestách.“

Na disku je předinstalovaný software Nero backup, jenž díky úplnému zálohování systému a obnovení funkčnosti umožnuje naplánovat automatické zálohování v požadovaný datum a čas nebo šifrované zálohování s ochranou heslem.

Přenosný disk Store 'n' Go SuperSpeed disponuje také funkcí USB Rec&Play, která u televizorů s USB portem umožňuje nahrávání programů na externí paměťové zařízení a zpětné přehrávaní nebo dokonce pozastavení živého televizního vysílání.

Nový Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed je dostupný online s výrobcem doporučenou maloobchodní cenou 1 549 Kč za 500 GB verzi (produktové číslo: 53193), 2 099 Kč za 1TB (Produktové číslo: 53194) a 3 299 Kč za verzi s 2 TB (produktové číslo: 53195).

Tiskové zprávy . Příslušenství

Diskuse