Samsung Galaxy XCover 4 - mobil se zvýšenou odolností proti extrémním podmínkám

7. 3. 2017 19:32    Rubrika: Tiskové zprávy

Samsung Electronics představil nejnovější model odolného smartphonu Galaxy XCover 4. V Evropě bude novinka v prodeji od dubna a uživatelům přinese větší HD displej se zmenšeným rámečkem, větší paměť a také precizní zpracování, založené na odkazu řady Galaxy. Oproti předchůdci Galaxy XCover 3 má zvýšenou odolnost proti extrémním podmínkám.

Samsung Galaxy XCover 4 - mobil se zvýšenou odolností proti extrémním podmínkám

„V Samsungu se neustále snažíme vyvíjet pro naše zákazníky nejpokročilejší produkty, které vycházejí z jejich potřeb, a to jak pracovních, tak osobních,“ řekl Jean-Daniel Ayme, corporate viceprezident evropské mobilní divize společnosti Samsung Electronics. „XCover 4 je pravým důkazem našeho odhodlání přinášet inovace a nabídnout celou řadu skvělých funkcí v designu inspirovaném oblíbenou a oceňovanou řadou Galaxy. To z něj dělá ideální zařízení pro práci v jakémkoli prostředí.“

Galaxy XCover 4 je oproti předchozímu modelu tenčí a elegantnější a lépe padne do dlaně. Ztenčený rám zůstává pružný a odkazuje k tradičnímu robustnímu designu odolných telefonů Samsung. To ve spojení s módem pro ovládání v rukavicích umožní uživatelům bez problémů telefon držet a používat. Kromě toho si uživatelé mohou nastavit funkcionalitu kláves XCover 4 podle svých potřeb a snadno tak získají přístup k nejpoužívanějším aplikacím, jako jsou např. LED svítilna nebo fotoaparát.

Z řady Galaxy si XCover 4 odnáší odolnost proti vodě a prachu (IP68*), vyšší rozlišení až 13 Mpix u zadního a 5 Mpix u předního fotoaparátu a delší životnost vyměnitelné baterie. Z hlediska kapacity úložiště nabídne XCover 4 16GB interní paměť a další prostor lze získat díky RAM (2 GB) nebo vložením microSD karty až do kapacity 256 GB.

Novinka nebyla ochuzena ani o platformu Samsung Knox 2.7, která poskytuje zabezpečení mobilního telefonu od okamžiku jeho zapnutí. To v kombinaci s operačním systémem Android 7.0 Nougat a certifikací MIL-STD 810G zlepšuje efektivitu, výkon a použitelnost a činí ho tak mnohem pohodlnějším pro podnikání.

Na českém trhu bude Samsung Galaxy XCover 4 v prodeji v druhé polovině dubna za cenu 6 999 Kč.

Tiskové zprávy . mobily

Diskuse