Legenda Kodak ohlašuje velký návrat do světa foto&video

26. 10. 2017 15:25    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost elem6 oznamuje návrat legendy fotografické techniky na český a slovenský trh. Americkou značku Kodak není třeba představovat, působí na poli fotografie více než sto let. V době, kdy klasickou fotografii vystřídal nový zájem o digitální technologie, se Kodak ztratil z výsluní. Nyní přichází divize KODAK PixPro s digitálními fotoaparáty a akčními kamerami včetně 360° VR kamer a kompaktů s funkcí ultrazoom pro běžné i náročnější uživatele.

Legenda Kodak ohlašuje velký návrat do světa foto&video

Fotoaparáty Kodak se dělí do dvou modelových řad. Společným rysem obou řad je velice intuitivní ovládání. Řada Friendly Zoom se drží základních hodnot společnosti, které vyznávají maximální jednoduchost používání. Díky tomu je vhodná ke každodennímu užívání. Všechny modely Friendly Zoom nabízí vyvážený poměr mezi výbavou a dostupnou cenou, avšak bez ústupků na kvalitě zpracování nebo komponentech. Fotoaparáty této řady disponují snímáním fotografií v rozlišení 16Mpix, záznamem HD videa, jasným LCD displejem s živými barvami, kvalitní světelnou optikou a až 20násobným optickým zoomem dle konkrétního modelu.

Řada digitálních fotoaparátů Astro Zoom už dle názvu vyniká především možnostmi optického zoomu s obrovským rozsahem a širokou škálou nastavení v jednotlivých režimech. Ergonomicky tvarované tělo každého modelu je inspirováno profesionálními fotoaparáty. Nespornou výhodou těchto přístrojů je univerzální zoom s optickou stabilizací. S jedním objektivem a vysokým rozsahem ohniskové vzdálenosti odpadá potřeba nosit na zádech foto batoh a více objektivů.

Akční kamery Kodak jsou speciálně zkonstruované pro natáčení 360° videí. Mezi produkty jsou jak Full HD, tak 4K (Ultra HD) modely. Všechny jsou odolné proti prachu, mrazu, pádu nebo stříkající vodě. Videa jsou ve všech rozlišeních kompatibilní s platformou YouTube a Facebook 360°. Po nahrání na YouTube lze videa také se speciálními brýlemi sledovat ve virtuální realitě. Samozřejmostí je volně dostupná aplikace pro náhled videa a nastavení. Pro úpravu videí lze použít editovací software, který je též zdarma.

Součástí všech přístrojů Kodak je mimo kvalitních produktů i nadstandardní záruka expresního vyřízení v případě poruchy prostřednictvím bezplatného vyzvednutí produktu kurýrem a opětovného doručení dle přání a časových možností zákazníka.

V současné době uvádíme pro český a slovenský trh následující produkty:

FRIENDLY ZOOM

• Friendly Zoom FZ43
• Friendly Zoom FZ53
• Friendly Zoom FZ152
• Friendly Zoom FZ201

ASTRO ZOOM

• Astro Zoom AZ252
• Astro Zoom AZ422
• Astro Zoom AZ527

AKČNÍ KAMERY

• SP360 Extreme Pack
• SP360 4K Extreme Pack
• SP360 4K Dual Pro Pack
• SP360 4K Aerial Pack

Tiskové zprávy

Diskuse