Nový outdoor Access point TP-Link s MU-MIMO

26. 6. 2018 12:51    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje nový gigabitový venkovní bezdrátový přístupový bod EAP225-Outdoor s technologií 11AC Wave 2, díky které poskytuje větší pokrytí Wi-Fi signálem. Je určen pro firmy, hotelové resorty, veřejná sportoviště, logistická centra, výrobní haly, sklady, veletrhy a výstavy či venkovní prodejní plochy.

Nový outdoor Access point TP-Link s MU-MIMO

Access point EAP225-Outdoor podporuje souběžnou rychlost přenosu v obou pásmech až 1200 Mb/s. A protože je vybaven nejnovější technologií 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, dokáže komunikovat s více klienty současně, a je tak ideálně vhodný pro prostředí s velmi hustým provozem. Díky speciálně vyvinuté konstrukci antén, vzhledu, možnostem napájení a instalace je model EAP225-Outdoor dokonale vhodný pro nejrůznější scénáře použití ve vnitřních i venkovních prostorech.

Odnímatelné antény
Access point EAP225-Outdoor má dvě všesměrové odnímatelné dualbandové antény, což znamená, že pokud byste pro dané použití měli specifické požadavky, je možné připojit jiný typ antén. Jeho elegantní design umožňuje použití ve vnitřních prostorech, svými rozměry bez antén připomíná mobilní telefon, jeho rozměry jsou 215 × 46 × 27 mm.

Napájení přes PoE – ještě snadnější instalace
Access point EAP225-Outdoor podporuje jak standard 802.3af PoE, tak pasivní PoE napájení, takže může být napájen z PoE switche nebo pomocí přiloženého napájecího adaptéru PoE. Instalace Access pointu jak na stěnu nebo sloupek je snadná, protože jsou k dispozici příslušné montážní sady.

Široké pokrytí Wi-Fi signálem
Díky vysokému přenosovému výkonu a všesměrovým anténám s vysokým ziskem poskytuje Access point EAP225-Outdoor stabilní pokrytí bezdrátovým signálem s dosahem ve venkovních podmínkách přes 200* metrů v pásmu 2,4 GHz a více než 300* metrů v pásmu 5 GHz.

Venku jako doma
Speciálně navržený kryt odolný vůči povětrnostním podmínkám je vhodný pro venkovní prostředí. Při testování splnil třídu ochranného krytí IP65 – je odolný vůči vodě, proti průniku prachu a nabízí ochranu proti zasažení bleskem do 4 kV a proti elektrostatickému výboji (ESD) do 15 kV.

Efektivní centralizovaná správa sítě
Díky softwaru ovladače Omada mohou malé a střední firmy mít z jednoho místa pod kontrolou stovky vnitřních i venkovních Access pointů. A tento způsob řízení sítě je velmi efektivní a intuitivní.

Klíčové vlastnosti EAP225-Outdoor

  • Bytelný kryt odolný vůči klimatickým podmínkám pro vytvoření Wi-Fi sítí ve venkovních podmínkách
  • Rychlost přenosu dat až 1200 Mb/s s technologií 2×2 MU-MIMO
  • Vysoký přenosový výkon a antény s vysokým ziskem poskytují pokrytí pro velké plochy
  • Bezplatný software Omada pro řízení ovladače umožňuje administrátorům snadno spravovat stovky EAPů
  • Kaptivní portál poskytuje praktický způsob autentizace hostů sítě Wi-Fi
  • Autentizace hostů Wi-Fi sítě díky podpoře přihlášení přes Facebook a SMS pomáhá rozšířit obchodní aktivity
  • Díky kompatibilitě se standardem 802.3af/Passive PoE (adaptér pro PoE je součástí balení) a jednoduché konstrukci umožňuje flexibilní nasazení a praktickou instalaci
Tiskové zprávy . Příslušenství

Diskuse