Nový VDSL router pro domácí zábavu i gaming

1. 8. 2018 19:26    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje nový bezdrátový Wi-Fi router s VDSL modemem – Archer VR300. Poskytuje internetové připojení pro veškerá zařízení v domácnosti, od mobilních telefonů, přes tablety až pro herní PC.

Nový VDSL router pro domácí zábavu i gaming

Jako výkonný DSL modem a router využívá Archer VR300 své Wi-Fi schopnosti naplno a umožňuje kombinovanou rychlost až 1200 Mbit/s. 300 Mbit/s na 2,4 GHz pásmu je ideální pro každodenní surfování a zasílání e-mailů, zatímco 867 Mbit/s na 5 GHz pásmu se využije při hraní her na PC i konzolích nebo pro nepřerušované streamování HD videí.

Rychlé VDSL připojení
Nejnovější technologie VDSL2 umožňuje zařízení Archer VR300 dosahovat širokopásmové rychlosti VDSL až 100 Mbit/s, což je téměř pětkrát vyšší rychlost než ADSL2+. Archer VR300 kombinuje dvě zařízení v jednom, slouží jako DSL modem a zároveň jako bezdrátový směrovač. Integrovaný DSL port podporuje všechna standardní DSL připojení včetně VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL.

Externí antény značně rozšiřují bezdrátové pokrytí
Čtyři externí antény s pokročilou technologií připojení umožňují udržovat působivé rychlosti, a to i na větší vzdálenosti. To znamená, že lze zajistit bezdrátové pokrytí a spolehlivost v jakékoli části velkého domu nebo kanceláře.

Snadné nastavení a správa
Nastavení modemu Archer VR300 je možné během několika minut díky intuitivnímu webovému rozhraní a výkonné mobilní aplikaci Tether. Spravovat lze síťová nastavení, včetně rodičovských ovládacích prvků a řízení přístupu, z libovolného zařízení Android nebo iOS. Součástí aplikace Tether jsou Automatické aktualizace firmwaru, které uživateli vždy poskytnou nejnovější optimalizace výkonu a nejaktuálnější zabezpečení.

Bezpečné surfování pro rodinu i hosty
Parental Control - rodičovská kontrola řídí, kdy a jak mohou připojená zařízení přistupovat k internetu. Hostitelská síť pak udržuje hlavní síť v bezpečí při vytváření samostatné sítě pro hosty a návštěvníky.

6kV ochrana před bleskem
Ochrana proti bleskům do 6 kV poskytuje ochranu proti elektrickému poškození zařízení způsobené bouřkami a blesky, které udeří do elektrického vedení, takže si uživatelé mohou užívat své zábavy bez starostí, a to i při špatném počasí.

Klíčové vlastnosti Archer VR300

  • Rodičovská kontrola: zodpovědná správa přístupu k internetu pro děti
  • Síť pro hosty: poskytuje hostům samostatný přístup při zabezpečení domácí sítě
  • Brána firewall: podporuje firewall DoS, SPI firewall, IP adresování/filtr domény, vazbu adres IP/MAC
  • Prioritizace QoS: upřednostňuje síťovou komunikaci podle zařízení nebo aplikace
  • IPTV IGMP Proxy/Snooping: podporuje Bridge a Tag VLAN pro hladké sledování IPTV aplikací
  • IPv6: kompatibilní s protokolem IPv6 (Internet Protocol version 6)
  • Vícejazyčné rozhraní: poskytuje bezproblémovou konfiguraci v šesti jazycích (EN / DE / IT / TR / RU / PO)
Tiskové zprávy . Příslušenství

Diskuse