TP-Link představuje novou řadu produktů pro chytrou domácnost TAPO

31. 10. 2019 18:03    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje novou řadu produktů pro chytrou domácnost TAPO. Jako první se pod touto značkou představí domácí bezpečnostní Wi-Fi kamera Tapo C200 a další produkty jsou již na cestě. Nová kamera s horizontální a vertikální rotací je určena pro domácnost i kancelář a díky okamžitému upozornění na mobilní telefon budete vědět, že se něco děje.

TP-Link představuje novou řadu produktů pro chytrou domácnost TAPO

Nová kamera Tapo C200 je vybavena snímačem pro 1080p Full HD video při 15 snímcích/s a o jeho ostrost a kvalitu se stará kodek H.264. Díky infračervenému přísvitu pak zaznamenává kamera dění i v noci až na vzdálenost 9 metrů a vy tak můžete v klidu spát. Veškeré záznamy se ukládají na interní micro SD kartu, která podporuje kapacitu až 128 GB.

Při detekci pohybu pošle upozornění a spustí alarm
Pro zajištění bezpečnosti je vhodné umístit kameru směrem ke vchodu do domu, garáže nebo suterénu. Pokud pak kamera detekuje pohyb v určeném místě obrazu, obdržíte upozornění na mobilní telefon a máte možnost ověřit, zda se jedná o nevinnou aktivitu nebo o podezřelé vniknutí. Pak se spustí světelné a zvukové efekty, kterými je kamera také vybavena, aby se nežádoucí návštěvníci vyděsili.

Široký přehled a oboustranná komunikace
Díky horizontální a vertikální rotaci máte široký přehled o situaci a dokážete sledovat doslova celé okolí (360 stupňů dokola a 114 stupňů celkem nahoru a dolu). Je tak ideální pro otevřené obytné prostory či kanceláře. Obousměrný přenos zvuku pak umožňuje mluvit jak na vašeho domácího mazlíčka, tak i komunikovat s dětmi a chválit je za odvedené domácí práce. Vše se ovládá přes přehlednou mobilní aplikaci Tapo Camera, která zároveň umožňuje jednoduchou instalaci kamery. V případě instalace více kamer je jednoduše přidáte stejným postupem a pak sledujete záznamy i živé přenosy všech kamer v jedné aplikaci. Kromě toho lze pro každou jednotlivě nastavovat časové úseky nahrávání, nonstop nahrávání, chování kamer v režimech Doma a Pryč, výběr hlídaného prostoru, citlivost na změnu obrazu a reakci na detekované ohrožení. Lze zapnout i režim soukromí, který fyzicky uzavře objektiv kamery, a je tím zajištěno, že se bude natáčet jen to, co chcete. Humorná videa z rodinných setkání i záznamy nešikovných lupičů lze přes aplikaci i jednoduše sdílet na sociálních médiích.

Klíčové vlastnosti kamery Tapo C200:

  • Video s vysokým rozlišením: Zachyťte každý detail v křišťálově čistém obrazu s rozlišením 1080p.
  • Pokročilé noční vidění: Dokonce i v noci může kamera zaznamenávat dění až do vzdálenosti 30 stop.
  • Detekce pohybu a upozornění: Pokud bude zjištěná detekce pohybu, obdržíte upozornění.
  • Zvukový a světelný alarm: Spusťte světelné a zvukové efekty, abyste vyděsili nežádoucí návštěvníky.
  • Obousměrné audio: Komunikujte s ostatními pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru.
  • Bezpečné úložiště: Podporuje karty microSD (až 128 GB).
Tiskové zprávy . Příslušenství

Diskuse