Acer s ESL zahajují Predator League Online Tournaments

31. 8. 2020 16:25    Rubrika: Tiskové zprávy

Predator League pro Counter Strike bude zahájeno ve více zemích, což umožní mladým lidem vyhrát koučovací relaci s odborníky na esporty a získat svou první odměnu

Acer s ESL zahajují Predator League Online Tournaments

Acer, přední společnost v oblasti informačních a komunikačních technologií, a ESL, největší společnost na světě v oblasti esportů, oznamují zahájení Acer Predator League v oblasti EMEA. Příchod Predator League do oblasti EMEA je součástí odhodlání společnosti Acer podporovat růst herního ekosystému a její end-to-end strategie, která má být blíže komunitě a základům esportů se stolními počítači, notebooky, monitory a řešeními, které měnících pravidla hry. Acer spolupracuje s ESL na provozu organizace a služeb včetně platformy ESL Play, stejně jako na propagaci své esports platformy nové generace, Planet9. Predator League bude také sloužit jako propagační prostředek pro místní prodejce, aby nabídl atraktivní propagační akce pro komunitu.

„Jsme nadšeni, že můžeme zahájit Predator League, což je přirozeným vývojem našeho dlouhodobého partnerství s Intel Extreme Masters a ESL, abychom přilákali talenty do esportů.“ řekl Hajo Blingen, místopředseda Acer Europe, Blízký východ a Afrika. „Jako přední světová herní značka má Predator již silný závazek vůči komunitě CS:GO a základně herních fanoušků. Integrace naší esports platformy nové generace, Planet9, přinese vítězným týmům profesionální koučování a partnerství s místními maloobchodními prodejci zpřístupní všem produkty Predator prostřednictvím exkluzivních propagačních akcí.“

Liga poběží v Německu, Nizozemsku, Švédsku, Dánsku a na Středním východě. Její skutečná lokálnost umožní mladým talentům vyhrát svou první trofej v Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) a poskytne vzácnou příležitost koučovacích relací prostřednictvím Planet9 s několika nejlepšími trenéry na světě. Kouči budou dobře známí a respektovaní bývalí hráči i trenéři CS:GO, kteří nabídnou své odborné znalosti pro pomoc mladým talentům. Mezi potvrzené trenéry patří Nooky (Německo), Pita (Švédsko), Pimp (Dánsko), ChrisJ (Nizozemsko) a hoveRR (Střední východ).

Turnaje budou v každé zemi probíhat online 4 týdny se dvěma kvalifikačními turnaji a play-off s osmi týmy na ligu. Turnaje budou probíhat na platformě ESL Play s přesnými, brzy vyhlášenými termíny a časy zápasů ve spolupráci s vybranými influencery. Pro semifinále každé země a hlavní finále se bude konat živé vysílání od místního influencera - výsledkem budou 3 dny vysílání a další tomboly pro diváky s cenami a specializovanými akcemi, včetně nejnovějšího špičkového herního hardwaru Predator.

„Komunita rostoucí odspodu je klíčovým prvkem růstu esportů. Poskytování platformy mladým talentům pro maximalizaci jejich potenciálu nebylo nikdy důležitější. Predator League bude pro kohokoli bránou, aby vyšplhal po žebříčku k úspěchu v esportech. Společnost Acer pokračuje v investicích do dlouhodobého růstu esportů a jsme rádi, že můžeme pomoci a rozšířit naše stávající partnerství s Acerem a zahájit jejich první online ligu v regionu EMEA.“, řekl Ralf Reichert, generální ředitel společnosti ESL.

Tiskové zprávy

Diskuse