Acer představil tři nové produkty v řadě robustních podnikových notebooků TravelMate

22. 10. 2020 08:58    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Acer představila tři nové modely ze své řady podnikových notebooků TravelMate pro firemní uživatele. Patří mezi ně TravelMate Spin P4 (TMP414RN-51), konvertibilní notebook s dotykovou obrazovkou; TravelMate P4 (TMP414-51), výkonný a snadno přenosný notebook pro ty, kdo preferují modely s klasikou konstrukcí; a TravelMate P2 (TMP214-53), odolný notebook s dostatečným počtem portů i skvělou výdrží na baterii, aby zvládl vše, co může nastat při každodenní práci.

Acer představil tři nové produkty v řadě robustních podnikových notebooků TravelMate
  • Acer rozšiřuje řadu podnikových notebooků TravelMate o tři nové modely využívající nejnovější procesory Intel Core 11. generace s grafikou Iris Xe a dedikovanými grafikami až NVIDIA GeForce MX350
  • Všechny tři nové modely jsou vybaveny 4G LTE konektivitou s podporou eSIM , takže se obchodní cestující mohou spolehnout na okamžité připojení k místním mobilním sítím
  • Všechny modely splňují armádní standard odolnosti MIL-STD 810G , díky čemuž jsou více než schopny odolat náročným podmínkám častého cestování
  • Všechny modely jsou navrženy pro snadnou přenositelnost, jejich hmotnost se pohybuje od 1,3 do 1,625 kg a tloušťka se vejde do 20 mm

„Lidé stále více pracují na cestách a na jiných místech než v kanceláři,“ řekl James Lin, generální ředitel pro notebooky, IT Products Business, společnost Acer Inc. „Tuto generaci notebooků TravelMate jsme navrhli v souladu s tímto trendem. Odolnost na armádní úrovni, díky čemuž přežijí nárazy, dostatečná výdrž pro pokrytí celého pracovního dne a velkorysá nabídka portů. Jde o spolehlivá zařízení pro lidi, kteří potřebují, aby byla jejich práce rychle hotova.“

Celodenní výkon a spolehlivost

Notebooky TravelMate nabízejí spoustu výkonu díky procesorům Intel Core 11. generace s grafikou Iris Xe nebo dedikovanou grafikou až NVIDIA GeForce MX350, díky až 32 GB paměti DDR4 RAM, PCIe SSD se čtyřmi linkami a 1TB M.2 SSD úložišti. Jsou velmi spolehlivé a uživatelé od nich také mohou očekávat, že hravě zvládnou každodenní pracovní nasazení. Baterie notebooků Acer TravelMate Spin P4 a TravelMate P4 vydrží na jedno nabití až 15 hodin , zatímco u TravelMate P2 se mohou uživatelé spolehnout až na 13hodinovou3 výdrž.

Modely notebooku TravelMate Spin P4 jsou navíc vybaveny 14" Full HD dotykovým displejem překrytým sklem Corning Gorilla Glass odolným vůči poškrábání. Víko notebooku lze přetočit o 360° pro přechod z notebooku do režimu stojan, stan nebo tablet. Precision Touchpad poskytuje intuitivní ovládání prostřednictvím dotykových gest, zatímco dokovací pero Acer Active Stylus umožňuje v kombinaci s funkcionalitou Windows Ink pohodlné kreslení a psaní poznámek.

Dostatečně odolný pro práci z domova

Notebooky TravelMate P4 a TravelMate Spin P4 prošly řadou inovací, které v konečném důsledku usnadňují přechod k práci z domova. Byly navrženy tak, aby splňovaly standardy MIL-STD-810G a mohou se pochlubit řadou funkcí zvyšujících jejich odolnost, jako je klávesnice odolná vůči polití a rohy pohlcující nárazy. Díky tomu dokážou tyto stroje přežít v situacích, které mohou v reálném životě nastat, jako jsou pády nebo nárazy při pohybu s notebookem po domě.

Navíc jsou vybaveny nahoru směřujícími reproduktory umožňujícími zřetelnější znění konferenčních hovorů a TravelMate P4 i TravelMate Spin P4 lze rychle nabít až do 80 % kapacity baterie za pouhou hodinu.

Snadno přenosný se 4G LTE připojením

Výkonný, lehký a mimořádně kompaktní TravelMate Spin P4 v polokovovém a všestranném provedení má hmotnost pouhých 1,53 kg. TravelMate P4 váží 1,45 kg a oba se mohou pochlubit tloušťkou pod 18 mm. TravelMate P2 s texturovanou zadní stranou víka váží pouhých 1,625 kg a má tloušťku 20 mm. Všechny tři modely jsou vybaveny Intel Wi-Fi 6 (Gig+), která jim zajišťuje hladší a rychlejší bezdrátové připojení. Jsou vybaveny i 4G LTE konektivitou s podporou eSIM, což obchodním cestujícím umožňuje využívat okamžité připojení k místním mobilním sítím a rychle měnit mobilní datové plány, aniž by museli vyměňovat SIM nebo navštěvovat obchody.

Všechny nové modely TravelMate jsou vybaveny portem Intel Thunderbolt 4 umožňujícím bleskově rychlé přenosy dat díky propustnosti až 40 Gb/s. Tento port má čtyřikrát vyšší propustnost pro data a dvakrát pro video než jakékoli jiné externí rozhraní. Všechny modely jsou navíc vybaveny aplikací Acer Office Manager pro vzdálenou správu.

Silné zabezpečení, vzdálená správa

Vestavěný TPM 2.0 (Trusted Platform Module) modul u notebooku TravelMate P4 a TravelMate Spin P4 umožňuje silné zabezpečení, kontroluje oprávněnost přístupu k notebooku už během spouštění systému. Pro bezpečnější přihlašování pomocí Windows Hello jsou notebooky vybaveny infračervenými kamerami a čtečkami otisků prstů, zatímco integrovaný kryt webové kamery slouží pro další ochranu soukromí.

Cena a dostupnost

  • TravelMate P2 (P214-53) bude v oblasti EMEA k dispozici v Q1/2021 za cenu od 759 €, v Q4/2020 bude dostupný TMP215-53 v EDU verzi.
  • TravelMate P4 (TMP414-51) bude v oblasti EMEA k dispozici v listopadu za cenu od 1019 €.
  • TravelMate Spin P4 (TMP414RN-51) bude v oblasti EMEA k dispozici v prosinci za cenu od 1150 €.
Tiskové zprávy

Diskuse