Samsung představuje model Galaxy M11, baterie s kapacitou 5000 mAh

1. 10. 2020 17:13    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Samsung Electronics představuje nový chytrý telefon Galaxy M11. Jeho hlavními přednostmi jsou multifunkční trojitý fotoaparát, displej Infinity-O s HD+ rozlišením nebo výkonná baterie s kapacitou 5000 mAh. Novinka bude k dispozici ode dneška u vybraných prodejců elektroniky za doporučenou maloobchodní cenu 4 499 Kč. K dostání bude v černé a modré barvě.

Samsung představuje model Galaxy M11, baterie s kapacitou 5000 mAh

„Díky nádhernému displeji, inteligentnímu trojitému fotoaparátu a dlouhé výdrži baterie, nabízí Galaxy M11 všechny kvality společnosti Samsung, které lidé za velmi dostupnou cenu očekávají,“ říká Tomáš Balík, ředitel divize mobilních zařízení Samsung Electronics Czech and Slovak.

Nepřerušovaný zážitek

Galaxy M11 nabízí charakteristický Infinity-O displej s úhlopříčkou 6,4 palce v HD+ rozlišení, který vytváří skvělý divácký zážitek. Ať už hrajete hry, sledujete videa nebo jen projíždíte sociální sítě, displej s poměrem stran 19,5:9 společně s audiosystémem Dolby Atmos, vás naprosto pohltí.

Designová linie stávající řady se zachovala, takže Galaxy M11 přichází ve dvou stylových barvách, které umožňují dokonale se vyjádřit. Díky elegantní konstrukci, štíhlým rámečkům a zaobleným rohům se telefon pohodlně vejde do jedné ruky.

Chytré a ohromující fotografie

Trojitý fotoaparát přináší inovace v inteligentním fotografování, díky nimž je snadné pořizovat snímky a videa na profesionální úrovni. Hlavní fotoaparát s rozlišením 13 Mpix společně s ultra širokým fotoaparátem s rozlišením 5 Mpix vám umožní zachytit všechny úžasné snímky. Fotoaparát pracující s hloubkou ostrosti s rozlišením 2 Mpix zase nabízí funkci Live Focus, která umožní vyniknout fotografovanému objektu. A pokud budete chtít svým fotografiím přidat trochu efektu, máte možnost díky široké škále filtrů a samolepek.

Baterie s výdrží na celý den

Samsung Galaxy M11 je vybaven baterií s kapacitou 5 000 mAh a 15 W rychlým nabíjením, což vám umožní strávit více času sledováním obsahu a méně nabíjením. Interní úložiště 32 GB je možné rozšířit až na 512 GB, což znamená, že budete moct všechny vaše nejdůležitější okamžiky uchovat v telefonu bez obav z vyčerpání úložného prostoru. Zjednodušené rozhraní a pokročilé uživatelské rozhraní vám umožňují snadnou komunikaci se skutečným životem. Galaxy M11 je vybaven funkcí rozpoznávání obličeje a snímačem otisků prstů umístěným na zádech telefonu, který zajišťuje plynulé, ale bezpečné každodenní používání.

Tiskové zprávy . mobily

Diskuse