Samsung Galaxy S20 FE: pestrobarevný mobil pro mladé

23. 9. 2020 22:55    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Samsung Electronics představila model Galaxy S20 Fan Edition (FE), nejnovější přírůstek do řady Galaxy S20. Galaxy S20 FE je telefon nejvyšší třídy, který vyslyšel požadavky fanoušků na funkce, jichž si cení nejvíce, a je dostupný za cenu od 16 999 Kč.

Samsung Galaxy S20 FE: pestrobarevný mobil pro mladé

Koronavirová pandemie změnila celý známý svět a technologie dnes hraje ještě důležitější roli než dřív, a právě proto jsme Galaxy S20 FE vytvořili – chceme nabídnout špičkové zážitky většímu počtu uživatelů. Nový telefon nabízí to nejlepší z řady Galaxy S20, například vynikající displej, fotoaparát s umělou inteligencí, vyspělý procesor, bleskurychlou konektivitu, baterii s výdrží na celý den nebo spoustu úložného prostoru, to vše v elegantním moderním provedení.

Mobilní telefon Galaxy S20 FE bude v České republice dostupný od 2. října v šesti barevných variantách (červená, oranžová, fialová, zelená, modrá a bílá). Zákazník, který si v období od 23. 9. do 1. 10. předobjedná jakoukoliv verzi zařízení Galaxy S20 FE z české distribuce na samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung nebo vybraných prodejců elektroniky a zároveň splní další podmínky stanovené v podrobných pravidlech kampaně, získává nárok na chytrý náramek Galaxy Fit2 nebo herní ovladač a 3měsíční předplatné Xbox Game Pass.

Dostupnost modelů a barev v ČR:

  • Model Galaxy S20 FE s vnitřní pamětí 128 GB bude dostupný ve všech šesti barvách – modré, červené, fialové, oranžové, bílé a zelené za doporučenou maloobchodní cenu 16 999 Kč.
  • Model Galaxy S20 FE v 5G variantě a s vnitřní pamětí 128 GB bude dostupný v modré, červené, a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 19 999 Kč.
  • Model Galaxy S20 FE v 5G variantě a s vnitřní pamětí 256 GB bude dostupný pouze v modré barvě za maloobchodní doporučenou cenu 21 799 Kč.

„Neustále komunikujeme se zákazníky a nasloucháme jejich názorům. Díky tomu víme, co se jim na modelech řady Galaxy S20 líbí nejvíc, jaké vlastnosti a funkce nejvíc využívají a co by v novém telefonu rádi viděli,“ říká Dr. TM Roh, prezident a ředitel divize mobilních komunikací Samsung Electronics. „Model S20 FE je novým přírůstkem do řady Galaxy S20 – díky němu můžeme nabídnout špičkové funkce a inovace většímu množství uživatelů a umožnit jim, aby si přednosti smartphonů Galaxy nejvyšší třídy vychutnali naplno.“

Ukažte své nejlepší já

Chcete ukázat, jací opravdu jste? Dnes to jde nejsnáze pomocí fotografií nebo videozáznamů. Právě proto Galaxy S20 FE nabízí fotoaparát profesionálních kvalit a k němu ještě přední model pro selfies s rozlišením 32 MPix a špičkovou technologií tetra-binning.

Telefon je vybaven několika velkými snímači a dokáže automaticky zpracovávat vícenásobné expozice, což znamená ostré snímky plné barev dokonce i ve slabém světle. Stačí jen stisknout spoušť, o nic dalšího se starat nemusíte. Noční režim vícenásobné expozice s umělou inteligencí umí efektivně stabilizovat i objekty v pohybu, takže se můžete plně soustředit na zábavu.

A pokud se děj odehrává ve větší vzdálenosti, nezoufejte – do výbavy Galaxy S20 FE patří i výkonný kombinovaný 30X Space Zoom , kterým si přiblížíte i hodně vzdálené objekty. Víme, že uživatelé snímky i videozáznamy rádi upravují a sdílejí, a Galaxy S20 FE to umožňuje snadno a rychle tak, že výsledky připomínají profesionální práci.

Každý má svůj styl, takže si můžete vybrat ze šesti barevných variant, vesměs velmi elegantních. Tvoří je Cloud Red (červená), Cloud Orange (oranžová), Cloud Lavender (fialová), Cloud Mint (zelená), Cloud Navy (modrá) a Cloud White (bílá) . Díky povedené textuře na povrchu telefon nepřitahuje otisky prstů a příliš se nešpiní.

Dělejte, co vás baví

Telefon je dnes velmi důležitou součástí života, takže záleží skutečně na všem, od designu po výkon. Samsung vybavil Galaxy S20 FE vyspělým procesorem a 5G konektivitou, což znamená mobilní zážitek na vskutku vysoké úrovni. Nový telefon se výborně hodí pro sledování videozáznamů nebo plynulé procházení webových stránek a sociálních sítí, zejména díky špičkovému displeji Infinity-O Super AMOLED s úhlopříčkou 6,5 palce neboli 16,5 cm a obnovovací frekvencí 120 Hz.

Náruživé hráče zase kromě technologie 5G potěší i přístup ke službě Xbox Game Pass Ultimate .

Galaxy S20 FE je velmi dobře kompatibilní s celou řadou produktů náležících do ekosystému Galaxy. Do něj patří například sluchátka Galaxy Buds Live či chytré hodinky Galaxy Fit2.

Vše, co chcete, a bez starostí

Samsung vybavil Galaxy S20 FE baterií, která vydrží celý den provozu . Má kapacitu 4 500 mAH a umožňuje bleskurychlé dobíjení, takže se můžete bez zábran věnovat, čemu chcete – o energii jen tak nepřijdete .

A protože v životě se stává leccos, je nutno myslet i na bezpečí – certifikát IP68 svědčí o tom, že je Galaxy S20 FE odolný proti vodě i prachu. A kdyby náhodou opravdu došlo k nehodě, ať už jde o prasklý displej, utopení nebo nefunkční baterii, je tu program Samsung Care+, díky němuž můžete spát opravdu klidně.

Technologie se neustále vyvíjejí, proto uživatelům modelů Galaxy nabízíme kontinuální softwarové aktualizace – momentálně již ve třetí generaci operačního systému Android. Díky tomu máte jistotu, že budete mít vždy k dispozici nejnovější funkce i zabezpečení.

Tiskové zprávy . mobily

Diskuse