Virtuální konference HP Reinvent, nové notebooky a mnoho dalšího

18. 9. 2020 15:39    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost HP na každoroční celosvětové partnerské akci HP Reinvent představila řadu nových nabídek a iniciativ v oblasti udržitelnosti, které si kladou za cíl pomoci partnerům splnit a překonat měnící se očekávání zákazníků. Mottem letošní akce je heslo „Amplify our Future Together“ (Pojďme společně rozšířit naše budoucí možnosti) a společnost HP na ni pro přizvané partnery připravila program zaměřený na měnící se prostředí v oboru i na transformační trendy, které formují náš současný svět.

Virtuální konference HP Reinvent, nové notebooky a mnoho dalšího

Akce pořádaná členy nejvyššího vedení společnosti HP včetně prezidenta a generálního ředitele Enrique Lorese a Christopha Schella, zastávajícího pozici Chief Commercial Officer, se věnuje široké škále témat včetně měnící se zákaznické cesty a digitální transformace, narůstající úlohy samospotřebitelů, budoucnosti vzdělávání a práce či kybernetické bezpečnosti v novém normálu a vyzývá partnery, aby se připojili k dlouhodobému závazku společnosti HP, týkajícímu se udržitelného dopadu a rovnosti mezi lidmi.

Mezi další významné hosty patří mimo jiné CEO společnosti Mastercard Ajay Banga, šéfredaktorka Fast Company Stephanie Mehta, spoluzakladatel a předseda představenstva společnosti IMAGINE Paul Polman, spisovatel a podnikatel Bonin Bough, CEO společnosti Zuora Tien Tzuo nebo náměstek amerického ministerstva vnitra pro informace a bezpečnost Bob Bigman.

„Klíčem k inovacím je porozumění našim zákazníkům – schopnost posouvat technologie na hranici možností a vytvářet nová nápaditá řešení zaměřená na uspokojování potřeb zákazníků v novém normálu,“ uvedl Christoph Schell, Chief Commercial Officer společnosti HP. „Síly formující náš svět a způsob, jakým dnes podnikáme, se dramaticky změnily. Spolu s našimi partnery musíme udat kurz směrem k budoucnosti, v níž pro nás nebudou určující pouhé produkty, které se nám podaří prodat, ale také výsledky, jejichž dosažení umožníme.“

Zdokonalená PC řešení umožňující nové způsoby práce

Proměna způsobu naší práce se mimořádně zrychlila a za pouhé měsíce proběhla transformace, která by jinak trvala léta. Zaměstnanci rychle přešli na práci z domova, velké i malé podniky se předháněly v tom, jak převést fyzické transakce, interakce a pracovní postupy do digitálního světa, a studenti a učitelé se přizpůsobili online výuce. Jelikož se hybridní organizace a pracoviště stávají novým standardem, IT oddělení se zaměřují na strategii, v níž by zaměstnancům pracujícím na dálku umožnila pracovat s co nejvyšší produktivitou, zůstat ve spojení s ostatními a přitom zachovat co nejvyšší bezpečnost.

V reakci na tuto novou realitu společnost HP představila řadu vylepšených počítačových řešení, určených pro nasazení v pestré škále rychle se měnících pracovních prostředí, která poskytují flexibilitu partnerům i zákazníkům všeho druhu. Mezi nově uváděné inovace v oblasti PC patří:

 • HP ProBook 635 Aero G7, nejlehčí notebook pro komerční využití na platformě AMD na světě
 • Řady HP ProBook 600 G8 a 400 G8 PC, určené pro profesionály v rostoucích firmách
 • Řada HP EliteDesk 805 G6 navržená tak, aby splňovala požadavky na multitasking v průběhu pracovního dne
 • Řada HP ProDesk 405 G6 s nejnovějšími procesory řady AMD Ryzen™ PRO
 • Dotykový monitor HP E24t G4 s integrovanou technologií in-cell s rychlou odezvou
 • Konferenční monitory HP E24d a E27d optimalizované pro virtuální spolupráci
 • Služba HP Business Boost: kompletní balíčky hardwaru pro osobní systémy a tisk včetně služeb, optimalizované pro malé a střední podniky
 • Aktualizace jako součást programu nabídky zařízení HP jako služby (Device as a Service)

Přepracovaná tisková řešení přinášejí hodnotu, jednoduchost a efektivitu

Přechod k práci na dálku s pracovníky rozptýlenými mimo kanceláře urychlil úsilí mnoha společností o zajištění vzdálené správy a digitalizaci pracovních postupů. S neustálým vývojem nákupního chování zákazníků se všichni – od velkých korporací přes státní správu po malé a střední podniky včetně jednotlivých pracovníků – museli přizpůsobit novému pracovnímu prostředí a digitálním způsobům podnikání.

V reakci na tuto měnící se dynamiku uvedla společnost HP na trh nové tiskárny, služby a řešení, optimalizované pro nové způsoby práce, nové způsoby řízení i nové způsoby nákupu.

Mezi inovační novinky pro tisk patří:

 • Řada HP LaserJet Enterprise 400, nejmenší z kategorie firemních tiskáren HP
 • Portfolio HP DesignJet pro oblast architektury a výstavby i pro práci z domova
 • Cloudové řešení Document Workflow pro zjednodušení toku informací z papírové do digitální podoby
 • Nástroj Fleet Onboarding umožňující partnerům rychle implementovat systém HP Workpath ve všech firemních tiskárnách
 • Rozšíření předplacených balíčků služeb zaměřených na tonery

Výzva ke smysluplným změnám v diverzifikaci IT ekosystému

Odhodlání společnosti HP k dosažení udržitelného dopadu je již dlouho nedílnou součástí její obchodní strategie a činnosti. Pro nový partnerský program společnosti HP, který bude pod názvem Amplify spuštěn 1. listopadu, společnost HP vydala výzvu svým partnerům, aby se připojili k úsilí o dosažení smysluplné změny napříč globálním IT průmyslem, postavené na třech pilířích udržitelného dopadu, jimiž jsou lidé, planeta a komunita – s důrazem na rasovou a genderovou rovnost.

Program HP Amplify Impact je prvním programem svého druhu, určený k hodnocení a školení partnerů. Součástí programu jsou nástroje a zdroje, s jejichž pomocí mohou partneři identifikovat potenciální nedostatky svých zamýšlených cílů a získat vodítko k tomu, jak těchto cílů dosáhnout. Uznání partnerů proběhne formou každoroční certifikace a ocenění. Společnost si stanovila ambiciózní cíl – zapojit do roku 2025 do tohoto dobrovolného programu alespoň 50 procent svých globálních partnerů.

O akci HP Reinvent

Společnost HP vyzvala své partnery ke „společnému rozšíření našich budoucích možností“ na virtuální akci nazvané „Amplify our Future Together“, jejíž program se zaměřuje na transformační trendy a inovace, formující náš svět. Partneři z celého světa se připojí k vysílání a přímo z pracovní plochy svých počítačů budou mít k dispozici širokou škálu dynamického obsahu na vyžádání a podcastů ke stažení. Mezi tematické sekce na vyžádání během akce HP Reinvent patří: Nový světový řád, Co řeší CEO, Nová tvář kapitalismu, Smysluplný zisk, Prezentace inovací, Růst prostřednictvím digitalizace, Strategie pro osobní systémy, Strategie pro tisková řešení, Budoucnost práce, Budoucnost vzdělávání, Budoucnost prodeje, Budoucnost elektronického obchodu, Prodej se službami, Strategie partnerského prodeje, Pandemie kybernetických hrozeb, Personalizace a průmyslová.

Tiskové zprávy

Diskuse