Acer přichází s novým notebookem a tabletem ENDURO Urban

22. 4. 2021 20:35    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Acer představila dvojici nových odolných zařízení, notebook Acer ENDURO Urban N3 a tablet Acer UNDURO Urban T1, jejichž cílem je poskytnout uživatelům odolnost a snadnou přenositelnost na cestách i mimo ně. Uživatelé, kteří jsou stále v terénu, ocení kompaktní profil ENDURO Urban N3, zatímco rodiny, jež berou výuku do svých rukou, ocení flexibilitu tabletu ENDURO Urban T1.

Acer přichází s novým notebookem a tabletem ENDURO Urban
  • Nová řada odolných zařízení Acer ENDURO Urban se může pochlubit certifikáty odolnosti až MIL-810H a IP53, je navržena pro práci a zábavu na cestách i mimo ně.
  • ENDURO Urban N3 je 14" notebook, který nabízí to nejlepší z několika světů: certifikáty odolnosti na armádní úrovni a až procesor Intel Core i7 11. generace v kompaktním těle.
  • ENDURO Urban T1 je 10" tablet, který je vybaven obrazovkou překrytou sklem Antimicrobial Corning Gorilla Glass, a tělem vyrobeným z materiálů absorbujících nárazy, takže je ideální volbou pro výuku v reálném světě.

Odolný notebook Acer ENDURO Urban N3

Acer ENDURO Urban N3 (EUN314-51W) je odolný 14" notebook, který byl navržen pro překonávání hranic. Je natolik snadno přenosný, aby mohl následovat uživatele na cestách, a to díky hmotnosti jen 1,85 kg a tloušťce 21,95 mm. Může se ale také pochlubit skvělými funkcemi pro zvýšení odolnosti, díky nimž není překážkou žádné dobrodružství na cestách. Notebook byl testován pro splnění standardu MIL-STD 810H (armádní standard) a certifikátu IP53, což naznačuje, že vydrží i drsnější teploty a pády. Kromě toho je také odolný vůči prachu a vodě, Mezi pozoruhodné vlastnosti patří výztuhy v každém rohu, které pohlcující nárazy, vodotěsné porty, reproduktory i tlačítka a jedinečný ventilátor Acer Aquafan od společnosti Acer. Jde o voděodolný ventilátor, který spolupracuje s chytře navrženým drenážním systémem vylučujícím vodu vnikající do zařízení.

Tento dobře opevněný notebook je vybaven procesorem až Intel Core i7 11 generace, což mu poskytuje spoustu výkonu, aby mohl zvládnout vše, s čím by se mohl při každodenní práci setkat. Kromě toho je osazen i grafickým jádrem NVIDIA GeForce MX330, až 1TB SSD a až 32 GB paměti DDR4, Port USB-C s kompletní funkcionalitou, rozhraní Thunderbolt 4, slot pro kartu SD a Intel Wi-Fi 6 (Gig+) nabízí uživatelům vše, co potřebují pro připojení k ostatním zařízením a k internetu, zatímco 13hodinová výdrž na baterii a Full HD (1 920 × 1 080 px) IPS displej s jasem 450 nitů poskytuje jasnější a čistší obraz i při práci ve venkovních prostorách.

Odolný tablet Acer ENDURO Urban T1

Acer ENDURO Urban T1 (EUT110) je odolný 10" tablet určený pro rodiny s dětmi, který zvládne různá dobrodružství ať už v městské divočině či na cestách. Jde o štíhlé a odolné zařízení: váží pouhých 595 g a má tloušťku jen 9,8 mm, navíc se může pochlubit certifikovanou odolností IP53 proti prachu a vodě, stejně jako splněním armádních standardů odolnosti MIL-STD 810H. Jeho tělo je vyrobeno z materiálů pohlcujících nárazy, rohy jsou vyztuženy zesílenými nárazníky a vodotěsná konstrukce chrání porty, reproduktor a tlačítka, což činí toto zařízení dostatečně odolné, aby vydrželo nástrahy každodenního náročného života.

Displej tohoto tabletu má rozlišení 1 920 × 1 200 px, 10bodové dotykové ovládání a jas 450 nitů, takže si uživatelé mohou vychutnat obraz i ve venkovním prostředí. Sklo Antimicrobial Corning Gorilla Glass, 2 překrývající displej obsahuje iony stříbra. Pomáhá tak chránit obrazovku a udržuje ji čistou, zatímco funkce, jako je dvoupásmová Wi-Fi, 2Mpx přední kamera a 5Mpx zadní kamera dělají z tohoto tabletu praktického společníka i pro výuku ve venkovním prostředí. Díky až 8hodinové výdrži na baterii, operačnímu systému Android 10 (edice Go) a čtyřjádrovému procesoru může být Acer Enduro Urban T1 po boku uživatelů kdekoli, kam se vydají.

Cena a dostupnost

Přesné parametry, ceny a dostupnost se může lišit v závislosti na zemi prodeje.

Tiskové zprávy

Diskuse