Acer rozšiřuje svou nabídku herního náčiní

21. 10. 2021 13:30    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Acer oznámila rozšíření svého herního portfolia Predator o nové stolní počítače řady Predator Orion 7000, které se vyznačují vysokým výkonem v úžasném designu, a dva chytré herní projektory s rozlišením 4K. Herní zážitek dále vylepšuje herní stůl Predator, který nabízí dvě praktické varianty povrchu a praktický úložný stojan.

Acer rozšiřuje svou nabídku herního náčiní
  • Nová řada stolních počítačů Predator Orion 7000 přináší díky nejnovějším odemčeným procesorům Intel Core 12. generace a grafickému procesoru NVIDIA GeForce RTX 3090 pořádný výkon
  • Predator GD711 je chytrý herní LED projektor se 4K rozlišením, který je kompatibilní s herními konzolemi i počítači
  • 55" herní stůl Predator Gaming Desk maximalizuje prostor díky stojanu s úložným prostorem a vestavěnému vedení kabelů

„Stolní počítače řady Predator Orion 7000 jsou prémiové a výkonné sestavy pro seriózní hráče, kteří vyžadují neuvěřitelný výkon i v těch nejnáročnějších titulech,“ řekl Jeff Lee, generální ředitel divize Stationary Computing, IT Product Business, společnost Acer Inc. „Abychom mohli nabídnout tento výkon na nové úrovni, jsme rádi, že jsme mezi prvními společnostmi, které přinášejí do našeho produktového portfolia nové procesory Intel Core 12. generace.“

„Procesory Intel Core 12. generace pro stolní počítače představují obrovský inovativní skok vpřed, pokud jde o herní výkon a špičkovou paměť, vstupy/výstupy a konektivitu,“ řekl Marcus Kennedy, generální ředitel divize Gaming and Esports společnosti Intel. „Vrcholem výkonu je nová výkonná hybridní architektura, která kombinuje dvě zcela nová výpočetní jádra a poskytuje tak ohromující výkon pro vysokou snímkovou frekvenci a výkon při více úlohách, jaký moderní hráči očekávají.“

Predator Orion 7000 – upgradovatelný, kapalinou chlazený herní počítač
Nový výkonný Predator Orion 7000 (PO7-640) poskytuje uživatelům vše potřebné nejen pro hraní her nejnovější generace. Tyto nové upgradovatelné herní počítače určené pro náročné herní nadšence budou vybaveny nejnovějšími přetaktovatelnými procesory Intel Core 12. generace, grafickými procesory až NVIDIA GeForce RTX řady 3090 a až 64 GB paměti DDR5-4000 RAM.

Ohromující skříň s ochranou proti elektromagnetickému záření je vybavena průhlednými bočními panely z tvrzeného skla, za kterými jsou vidět dva 140mm (5,5") přední ventilátory Predator FrostBlade 2.0 a třetí 120mm (4,7") zadní ventilátor Predator FrostBlade 2.0. Ten lze podsvítit oslnivou škálou ARGB barev. Horní část skříně Orion 7000 je vybavena otvorem, který uživatelům umožňuje vyměnit tento 120mm (4,7") ventilátor za 240mm (9,45"), zatímco integrovaný software PredatorSense umožňuje hráčům ovládat ARBG osvětlení, rychlost ventilátorů a přetaktování. Odvážné osvětlení a design podtrhuje modře podsvícené logo Predator na přední straně skříně a snadno přístupné zapínací šedozelené tlačítko na horní straně skříně.

Kromě atraktivního vzhledu se vyznačuje výjimečným chlazením, které zajišťují tři výše zmíněné ventilátory Predator FrostBlade 2.0, procesorový AIO chladič a pokročilé řízení proudění vzduchu pro účinné chlazení systémových komponent. Tenké a zakřivené lopatky ventilátorů FrostBlade jsou navrženy tak, aby plynule zvyšovaly průtok vzduchu bez vzniku turbulencí a rychle odváděly teplo. Plně utěsněná ložiska ventilátoru jsou odolná proti opotřebení, a navíc zabraňují úniku maziva a vnikání prachu, aby byla zachována stabilita a prodloužena životnost počítače.

2,5Gb/s LAN Intel Killer poskytuje hráčům konkurenční výhodu tím, že detekuje a upřednostňuje herní provoz před ostatním síťovým provozem, což vede k plynulejšímu a rychlejšímu připojení pro online hry a streamování médií. Intel WiFi 6E (AX211) a technologie 2x2 MU-MIMO poskytují rychlé a bezpečné bezdrátové připojení. Herní bestie Predator Orion 7000 poskytuje spoustu portů pro využití nejnovějšího herního příslušenství. Na přední straně šasi jsou pro rychlý přístup umístěna tři USB 3.2 Gen1 typu A, jeden USB 3.2 Gen1 typu C a dva audio konektory. Na zadní straně pak jsou tři porty USB 3.2 Gen2 typu A, jeden USB 3.2 Gen 2x2 typu C, dva porty USB 2.0 a tři audio konektory.

Sestava je vybavena úložištěm s dostatečnou kapacitou a 2,5" pozicí pro hotswap disky, USB 3.2 Gen2 Type-C, 2× M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD (každý až 1 TB) a dva 3,5" pevné disky SATA3 (každý až 3 TB).

Herní projektory Predator GD711 a Predator GM712
Predator GD711 je chytrý 4K LED herní projektor, který je kompatibilní s herními konzolemi i počítači. Projektor se také může pochlubit vestavěným obchodem s aplikacemi, který uživatelům nabízí přístup k různým streamovacím službám. Predator GD711 disponuje širokým barevným gamutem, který dosahuje 125% pokrytí barevného prostoru Rec. 709 a nabízí tak hráčům působivou úroveň sytosti barev. Jas 4 000 LED lumenů, vysoký dynamický kontrast a výkon HDR10 zajišťují, že zobrazený obsah vypadá skvěle.

Projektor obsahuje několik režimů, mezi kterými mohou uživatelé přepínat podle své nálady. Standardní režim nabízí rozlišení 4K (3 840 × 2 160 px) pro sledování filmů a videí v ostrých detailech, zatímco dva herní režimy – jeden pro světlé scény, druhý pro tmavé – umožňují uživatelům zvolit nastavení snímků optimalizované pro vzhled hry, kterou hrají. Predator GD711 promítá obraz v režimu proměnlivé obnovovací frekvence 1080p@120 Hz pro konzole nebo až v neuvěřitelně rychlém 1080p@240 Hz pro počítač, což zajišťuje mimořádně plynulý výkon i v těch nejrušnějších scénách. Kromě toho toto domácí kino připravené na hraní her promítá s hlučností pouhých 23 dBA v režimu ECO, takže vás nebude rušit ani při pohlcení hrou.

Monitor Predator GD711 má poměr projekční vzdálenosti 1,22, což znamená, že podporuje širokou škálu velikostí projekce. Například podle doporučení společnosti Acer je 100" plocha promítána z pouhých 2,70 m. Součástí jeho výbavy je také pohodlný 10W reproduktor a dálkový ovladač, který má na povrchu a tlačítkách antibakteriální povrchovou úpravu. Vynikající proudění vzduchu odvádí teplo, což napomáhá dlouhé životnosti 30 000 hodin. Možnosti připojení zahrnují dva porty HDMI 2.0 pro počítače a konzole, audio výstup pro další reproduktor a tři porty USB typu A: jeden pro skrytý bezdrátový adaptér v projektoru, další pro připojení bezdrátového příslušenství a poslední pro výstup DC 5V, který také umožňuje uživatelům aktualizovat firmware zařízení.

Pro uživatele, kteří dávají přednost projektorům s lampou, je k dispozici také projektor Predator GM712 s rozlišením 4K a jasem 3 600 ANSI lumenů.

Herní stůl Predator Gaming Desk
Velký 55" herní stůl Predator Gaming Desk (PGD110) poskytuje dostatek prostoru pro herní sestavu, monitor, příslušenství a další věci. Hráči si mohou vybrat ze dvou povrchů: jeden potažený snadno čistitelným stylovým karbonovým vláknem nebo druhý pokrytý na míru navrženou podložkou pod myš Predator. Herní stůl Predator je vybaven dostatečným úložným prostorem, je vybaven stojanem pro uložení gamepadů nebo kazet, háčkem na sluchátka, držákem na kelímky a odkládací plochou zastrčenou v zadní části pro síťové adaptéry. Má také praktickou kolébku pro náhlavní soupravu, která šetří místo na stole, držák na kelímek, který zabraňuje rozlití, a výřez pro vedení kabelů na každé straně stolu, aby byly kabely uspořádané a nepřekážely. Stůl je robustní a unese až 120 kg.

Cena a dostupnost

  • Stolní počítač Predator Orion 7000 (P07-640) bude v oblasti EMEA k dispozici v prvním čtvrtletí 2022 za cenu od 2 199 €.
  • Projektor Predator GD711 (GD711) bude v oblasti EMEA k dispozici v prosinci za cenu od 1 499 €.
  • Projektor Predator GM712 Projector (GM712) bude v oblasti EMEA k dispozici v lednu 2022 za cenu od 1 399 €.
  • Herní stůl Predator Gaming Desk (PGD110) bude v oblasti EMEA k dispozici v prosinci za cenu od 229 €.
Tiskové zprávy . Příslušenství

Diskuse