Společnost ASUS představila notebooky, stolní počítače a AiO PC pro firemní segment

2. 9. 2021 17:00    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost ASUS během virtuální akce Create the Uncreated představila novou řadu produktů ASUS určenou pro firemní zákazníky. Mezi novinky patří notebooky ExpertBook B5 OLED, B5 Flip OLED, ExpertBook B7 Flip a ExpertBook B3 Flip, stolní počítač ExpertCenter D9 a All-in-One PC ExpertCenter E5, první byznysový počítač na světě s dotykovou obrazovkou na zadní straně. Počítače a notebooky ASUS určené pro firemní segment jsou vybaveny nejnovější technologií obousměrného potlačení šumu AI a byly podrobeny přísným testům, které splňují nebo překračují americké vojenské normy odolnosti MIL-STD 810H. Společnost ASUS nabízí také špičkový poprodejní servis včetně tříleté celosvětové záruky, podpory aplikace MyASUS a onsite servisu na většině hlavních trhů.

Společnost ASUS představila notebooky, stolní počítače a AiO PC pro firemní segment

Nová řada zahrnuje tenké a lehké notebooky ExpertBook s OLED displeji a nové stolní počítače řady ExpertCenter.

KLÍČOVÉ BODY

  • Nové notebooky ASUS ExpertBook B5 OLED a B5 Flip OLED 2-in-1 mají úžasný OLED displej; ExpertBook B7 Flip nabízí bleskové připojení 5G a ExpertBook B3 Flip se může pochlubit dvěma fotoaparáty a zabudovaným stylusem.
  • Nový počítač ExpertCenter E5 AiO je první počítač na světě pro firemní segment s dotykovou obrazovkou na zadní straně. Stolní počítače řady ExpertCenter D9 nabízejí podporu platformy Intel vPro.

ASUS ExpertBook B5 OLED a ExpertBook B5 Flip OLED

13palcové notebooky ExpertBook B5 OLED (B5302C) a ExpertBook B5 Flip OLED (B5302F) jsou určeny pro malé a střední firmy a organizace. Tyto tenké a lehké notebooky nabízejí všestranný výkon a snadno se přenášejí. ExpertBook B5 OLED je vybaven 66wattovou baterií a váží pouhých 1,2 kg. Oba modely lze vybavit volitelným Full HD OLED HDR displejem se 100% barevným gamutem DCI-P3, který garantuje velmi kvalitní obraz. Tyto notebooky s certifikací Intel Evo pohánějí procesory Intel Core i7 11. generace s až 48 GB RAM a využívají grafiku Iris Xe a WiFi 6. Notebooky ExpertBook B5 a ExpertBook B5 Flip byly podrobeny přísným testům odolnosti na armádní úrovní, aby vydržely každodenní nárazy a otřesy.

ASUS ExpertBook B7 Flip

14palcový ExpertBook B7 Flip (B7402) je přenosný počítač se super rychlým připojením 5G, dotykovým displejem s poměrem stran 16:10, který lze otáčet o 360°. Je také vybaven stylusem, který nabízí uživatelům výjimečný výkon a všestrannost. 5G připojení výrazně zvyšuje mobilní bezpečnost a poskytuje uživatelům ve firmách šířku pásma a rychlost připojení, kterou vyžadují, a to zejména při práci v terénu nebo z domova. Novinka obsahuje procesor Intel Core i7 až 11. generace v kombinaci s až 64 GB RAM. Dotyková Full HD+ obrazovka s poměrem stran 16:10 má maximální jas 500 nitů. K dispozici je také volitelný panel QHD+ s jasem 400 nitů. Model B7 je navržen tak, aby zlepšil zážitek z práce, a to díky funkcím, jako je technologie potlačení šumu pomocí umělé inteligence a reproduktory s certifikací Karman Hardon, které zajistí křišťálově čisté hovory během videokonferencí. K dispozici jsou další funkce, jako je soukromá obrazovka ASUS Private View pro ochranu citlivých informací, indikátor stavu uživatele, který se rozsvítí vždy, když je uživatel zaneprázdněn, a ASUS ExpertWidget, který umožňuje uživatelům nastavit si vlastní klávesové zkratky.

ASUS ExpertBook B3 Flip

ASUS ExpertBook B3 Flip (B3402) je vybaven kloubem s možností otáčení o 360°, zabudovaným stylusem s rychlým nabíjením, přední HD kamerou a zadní 13Mpx kamerou. Je určen zejména pro vzdělávací oragnizace a školství. Jeho jedinečný pant umožňuje použití v režimu notebooku nebo tabletu a přibalený stylus usnadňuje psaní poznámek a skicování. Zásluhou technologie obousměrného potlačení šumu umělou inteligencí a kamerám s redukcí šumu je 14palcový ExpertBook B3 Flip ideální pro online výuku a videokonference.

ExpertBook B3 Flip využívá procesor Intel Core i7 až 11. generace v kombinaci s až 16GB operační pamětí s možností rozšíření o 32 GB SO-DIMM paměti. Interní úložiště má kapacitu 1 TB. Vestavěná WiFi 6 a technologie ASUS WiFi Master zajišťují rychlé a bezproblémové bezdrátové připojení a kombinovaný slot pro SD a nanoSIM kartu dává uživatelům možnost využívat připojení 4G LTE. Notebooky ASUS ExpertBook se vyznačují odolností na armádní úrovni. Klávesnice, touchpad a opěrka dlaní notebooku ExpertBook B3 Flip jsou navíc ošetřeny speciální antibakteriální ochranou ASUS Antibacterial Guard, která udržuje často dotýkaná místa zařízení hygienicky čistá, a omezuje tak šíření škodlivých bakterií.

ASUS ExpertCenter AiO E5

Počítač ASUS ExpertCenter AiO E5 (E5402/E5202), který je k dispozici ve 22 a 24palcových variantách. Je navržen tak, aby vyhovoval specifickým požadavkům práce na dálku. Je vybaven procesorem Intel Core i7-11700B s 32 GB paměti DDR4, nabízí bohatou konektivitu a lze jej osadit volitelným portem Thunderbolt 4.0. Jeho elegantní tělo obsahuje také trojité úložiště s duálním 1 TB SSD RAID 0 nebo 1 a 2TB pevným diskem. ExpertCenter AiO E5 využívá vysokorychlostní připojení WiFi 6E.

Inovativní druhá dotyková obrazovka ASUS VeriView umožňuje firmám inzerovat a sdílet obsah se zákazníky. Nabízí zcela novou formu interakce, například zobrazování informací pro hosty na recepcích hotelů, jídelních a nápojových lístků v restauracích a barech nebo důležitých finančních údajů na bankovních přepážkách, což zákazníkům usnadňuje orientaci v nabízených službách.

ASUS ExpertCenter E5 AiO se vyznačuje prvotřídním zabezpečením, které garantuje bezpečnost firem a dat. Volitelná funkce ASUS AdaptiveLock využívá inteligentní senzor přiblížení k detekci přítomnosti uživatele. Integrovaná infračervená kamera umožňuje přihlášení pomocí rozpoznání obličeje. Pokud se uživatel vzdálí, E5 AiO se automaticky uzamkne, čímž chrání počítač i data v něm uložená. Na hardwarové úrovni se stará o bezpečnost volitelný čip Trusted Platform Module (TPM) 2.0, který bezpečně ukládá ověřovací informace, takže soukromá data zůstávají zašifrovaná.

Stolní počítače ASUS řady ExpertCenter D9

Stolní počítače ASUS ExpertCenter řady D9 představují prémiový segment řady ExpertCenter a zahrnují modely D9 SFF (9 litrů, D900SC) a D9 Mini Tower (15 litrů, D900MC). Stolní počítače řady ExpertCenter D9, vytvořené pro výkon a snadnou správu, pohánějí nejnovější procesory Intel Core a nabízejí grafiku NVIDIA profesionální úrovně. PC jsou vybaveny bohatou konektivitou, technologií potlačení šumu AI pro ničím nerušené online konference, odolností na úrovni standardů americké armády a pokročilou ochranou zabezpečení.

Podpora platformy Intel vPro navíc umožňuje IT podpoře snadnou správu. Platforma Intel vPro je vybavena technologií Intel Active Mana gement Technology (AMT), která snižuje náklady na podporu díky vzdálené správě fungující prostřednictvím kabelových nebo bezdrátových sítí. Program Intel Stable IT Platform Program (SIPP) minimalizuje poruchy díky stabilním a ověřeným platformám.

Speciální konstrukce skříně modelu ExpertCenter D9 SFF umožňuje uživatelům snadno vyjmout pevné disky a optické mechaniky, což šetří čas a námahu při upgradu komponent nebo běžné údržbě.

Dostupnost a ceny pro český trh budou oznámeny s uvedením jednotlivýh zařízení na náš trh.

Tiskové zprávy

Diskuse