Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition je spojením techniky a hudby

19. 8. 2021 06:20    Rubrika: Tiskové zprávy

Výkonný 14'' notebook pro hráče a kreativce dostal nový facelift díky světoznámému producentovi a DJovi Alanovi Walkerovi.

Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition je spojením techniky a hudby
  • Notebook kombinuje jedinečný styl DJe Alana Walkera s praktičností potřebnou pro kreativní uživatele.
  • Herní notebook je vybaven nejmodernějšími technologiemi. Nabízí nejen špičkové technické parametry, ale i snadnou přenositelnost na cestách.
  • Designové prvky na míru od Alana Walkera - speciální akrylový box využívá dotykové podložky, takže slouží zároveň i jako hudební sampler a remixovací sada.

ASUS Republic of Gamers (ROG) představil novou speciální edici notebooku Zephyrus G14 Alan Walker, která vznikla ve spolupráci s tímto legendárním umělcem, DJem a hudebním producentem. Tento stroj s jedinečným stylem a vlastním samplerem ROG Remix je předurčen pro jakoukoli tvůrčí činnost.

Svět technologie se propojuje se světem hudby

Alan Walker se v mládí zajímal o počítače, programování a grafický design, což ho nakonec přivedlo k úspěšné kariéře v oblasti elektronické hudby. Walker začal jako producent samouk. Vydává skladby na YouTube a SoundCloudu, a proslavil se skladbou Faded z roku 2015. S miliardami přehrání svých skladeb na YouTube a Spotify je Walker uznávaným umělcem, který se angažuje v herním průmyslu a produkoval skladby např. pro hry PUBG Mobile a Death Stranding. A právě to, společně s jeho jedinečným smyslem pro styl, dokonale vystihuje hodnoty, které vyznává ROG.

Ultimátní notebook

Když společnost ROG poprvé navázala spolupráci s Alanem Walkerem, jeden notebook vynikal mezi ostatními jako dokonalý společník, který si poradí se vším, co potřebuje nezávislý tvůrce a hráč. Zephyrus G14 kombinuje nejlepší možnosti přenášení ve své třídě se silným výkonem 8jádrového 16vláknového procesoru AMD Ryzen 9 5900HS a grafického procesoru NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti. Pro Walkera – a všechny, kteří touží jít v jeho stopách - je to dokonalý nástroj. Byl vytvořen pro hráče a tvůrce, kteří chtějí kdykoli a kdekoli zařadit vyšší rychlost.

Designové akcenty Alan Walker na míru

Notebook Zephyrus G14 AW SE zaujme ještě prémiovějšími povrchovými úpravami a většími možnostmi personalizace než původní verze. Tato speciální edice ROG G14, navržená ve spolupráci s Walkerem, obsahuje jedinečné barevné akcenty, jako je odstín Spectre Blue na LED displeji AniMe MatrixTM, který je charakteristický právě pro tento model. Walker přišel s nápadem umístit vedle loga ROG jeho vlastní podpis. Tento štítek je vyroben procesem fyzikálního napařování, takže je reflexní a jeho vzhled se mění při pohledu z různých úhlů. Dva látkové pásky na víku notebooku dodávají značce ROG charakteristický kyberpunkový nádech, přičemž jeden pás používá reflexní text, který plynule splývá s maticovými LED diodami.

"Jsem velmi hrdý na to, že jsem dostal příležitost spolupracovat se společností ROG, a těším se, až světu ukážu, na čem jsme tak dlouho pracovali," řekl Walker.

Krabice na notebook - Walkerova oblíbená část projektu - je mnohem víc než pouhý kryt: je to kreativní doplněk sám o sobě. Když připojíte kryt k notebooku G14 pomocí USB-C kabelu, promění se v sampler ROG Remix s vodivými ploškami na povrchu, které uživatelům umožňí spouštět 18 Walkerových originálních zvukových efektů. Začněte s některou z Walkerových žánrových skladeb nebo importujte své vlastní melodie do speciáního softwaru, vyvinutého Walkerem a jeho týmem. ROG Remix také zobrazuje na hlavní obrazovce notebooku a panelu AniMe Matrix jedinečné animace inspirované ROG a Alanem Walkerem na základě zvolených MIDI vstupů.

Notebook je dokonce vybaven i vlastní spouštěcí animací a tapetou Alana Walkera. Skleněný touchpad je vystínován vlastním vzorem inspirovaným hudebním ekvalizérem, spolu s klávesami v barvách, které odpovídají podpisu Alana Walkera, a klávesami A a W s vytištěným logem tohoto producenta. Aby toho nebylo málo, v balení je nejen speciální edice plátěného pouzdra ROG Sleeve, ale přibalena je i baseballová čepice a pár ponožek ve stylu Alana Walkera a ROG, takže můžete Republiku hráčů reprezentovat opravdu kdekoli.

Notebook je vprodeji od 18.8.2021 u vybraných partnerů v České Republice, za cenu 49.990,- Kč včetně DPH.

Tiskové zprávy

Diskuse