Dell Latitude 5430 Rugged a Latitude 7330 Rugged Extreme pro náročné

18. 10. 2021 21:55    Rubrika: Tiskové zprávy

Technologie hrají stále větší roli napříč všemi průmyslovými odvětvími, v oblastech od místní samosprávy až po zajištění bezpečnosti a zdraví obyvatel. Při práci v prostředí, které je vystavené přírodním živlům, extrémním teplotám, stálým vibracím, prachu či vlhkosti, má tradiční kancelářské vybavení své limity.

Dell Latitude 5430 Rugged a Latitude 7330 Rugged Extreme pro náročné

Na trh proto přichází nové modely odolných notebooků Dell Latitude 5430 Rugged a Latitude 7330 Rugged Extreme pro náročné. Při jejich vývoji byly klíčové požadavky uživatelů. Ti totiž chtějí současně počítač, který zvládá nejmodernější aplikace, je online kdekoliv, má spolehlivou baterii a je odolný v různých extrémním podmínkám. To vše Latitude Rugged splňují.

Všichni pracovníci v terénu jistě ocení možnost připojení přes 5G síť, případně je zde FirstNet Ready, což je služba, která poskytuje prioritní přístup k rychlým, spolehlivým a vysokokapacitním širokopásmovým sítím pro záchranné a bezpečnostní složky.

Nejen odolnost, spolehlivost a výkon jsou důležité, klíčová je také bezpečnost. Oba modely Dell Latitude 5430 Rugged a Latitude 7330 Rugged Extreme jsou vybaveny systémem pokročilého zabezpečení TPM 2.0 ControlVault. Bezpečnostní výbavu doplňují integrované kryptografické klíče, kontaktní i bezkontaktní čtečka karet a čtečka otisků prstů.

Dell Latitude 5430 Rugged
Nejlehčí a nejvýkonnější 14“ středně odolný notebook, s připojením na 5G síť
Dell Latitude 5430 Rugged je správná volba pro ty, kteří potřebují vynikající odolnost v kombinaci s optimálním výkonem. I přes nízkou hmotnost (necelé 2 kilogramy) přináší vysoký výkon, včetně možnosti dedikované grafické karty. Notebook je testovaný na pád z výšky tří stop, tedy necelého metru a má vysoký stupeň ochrany proti vniknutí prachu, nečistot a vody IP53.

Latitude 7330 Rugged Extreme
Nejmenší 13“ extrémně odolný notebok, který se umí připojit na 5G
Model Latitude 7330 Rugged Extreme posouvá hranici odolnosti ještě dále. Je vybaven kvalitní obrazovkou, která díky jasu až 1 400 nitů umožňuje pohodlné čtení na přímém denním slunci. Zároveň se dá dotykově ovládat i v rukavicích. Odolnost proti pádu je testovaná na výšku 6 stop. Odolnost proti vniknutí prachu, špíny nebo vody zaručuje stupeň krytí IP65.

Notebooky přicházejí na trh se službami a podporou jako je např. Next-Business-Day, která vyřeší technické problémy hned další pracovní den přímo na místě. Oba modely jsou prvními, které mají předinstalované nejnovější Windows 11 pro optimální uživatelský komfort. K dalšímu zvýšení výkonu systému přispívá také Dell Optimizer, softwarová aplikace, která využívá umělou inteligenci a strojové učení k optimalizaci výkonu na základě používání.

Dell Latitude 5430 Rugged a Latitude 7330 Rugged Extreme budou dostupné od 9. prosince 2021.

Tiskové zprávy

Diskuse