Dynabook se připojuje k programu IGEL Ready jako technologický partner pro koncová zařízení

11. 2. 2021 13:40    Rubrika: Tiskové zprávy

Dynabook Europe GmbH a IGEL oznamují, že se dynabook připojuje k programu IGEL Ready jako technologický partner pro koncová zařízení. Díky tomuto partnerství bude operační systém IGEL nové generace validován pro zařízení dynabook. Tyto notebooky budou díky tomu moci využívat další úroveň zabezpečení.

Dynabook se připojuje k programu IGEL Ready jako technologický partner pro koncová zařízení
  • Prvními zařízeními dynabook s certifikací IGEL Ready jsou notebooky Satellite Pro C40-H a L50-G
  • Tato zařízení jsou ověřena a připravena k využití OS IGEL nové generace nabízející další úroveň zabezpečení a vzdálenou práci
  • V následujících měsících budou do programu přidána další zařízení

První zařízení dynabook certifikovaná jako IGEL Ready jsou notebooky Satellite Pro C40-H a Satellite Pro L50-G. Rychlá a snadná instalace operačního systému IGEL umožňuje koncovým uživatelům začít ihned pracovat se všemi výhodami operačního systému IGEL. Uvedené notebooky patří zároveň mezi vůbec první mobilní koncová zařízení na světě, která verifikaci IGEL Ready nabízejí. To otevírá společnostem využívajícím notebooky dynabook možnost dát svým zaměstnancům k dispozici cenově i funkčně efektivnější a bezpečnější prostředky při práci na dálku.

Firmy, které dají svým zaměstnancům k dispozici zařízení dynabook certifikovaná jako IGEL Ready, budou moci využít kompletní ekosystém IGEL včetně dalších zařízení od více než 100 partnerů IGEL Ready, jejichž technologie jsou plně kompatibilní a připravené k použití a integraci se zařízeními dynabook prostřednictvím systému IGEL OS. Tento software vytváří ekosystém, který umožňuje kombinovat kompatibilní zařízení, nástroje a aplikace napříč různými kategoriemi, jejich rychlou implementaci na virtuální desktop nebo cloudový systém a bezpečně přistupovat k firemním datům z jakéhokoli zařízení dynabook vybaveného softwarem IGEL.

Uživatelé notebooků dynabook certifikovaných jako IGEL Ready se budou moci plně spolehnout, že operační systém IGEL bude na zařízení fungovat hladce a zajistí špičkové uživatelské prostředí.

„Díky technologickému partnerství se společností IGEL mohou naši zákazníci nasadit jednoduše, bezpečně a cenově efektivně virtuální pracovní prostředí, které je v dnešní éře vzdálené práce stále důležitější, zejména pak v odvětvích vyžadujících nejvyšší úroveň zabezpečení, “říká Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe. "Jsme hrdí na to, že se notebooky Satellite Pro C40-H a L50-G patří mezi prozatím málo mobilních koncových zařízení certifikovaných jako IGEL Ready. Zároveň se těšíme, že v následujících měsících zahrneme do této spolupráce další zařízení dynabook."

„Jsme potěšeni, že můžeme v programu IGEL Ready přivítat Dynabook Europe. Tímto krokem formalizujeme dlouhodobý vztah mezi oběma společnostmi,“ uvedla Divya Saggar, hlavní manažerka IGEL Alliance ve společnosti IGEL. „Budoucnost patří podnikovým počítačům pracujícím s cloudovými řešeními. Díky programu IGEL Ready mohou zákazníci dynabooku dosáhnout vyšší míry zabezpečení s využitím našeho OS a také získat možnost hladké a spolehlivé implementace široké škály nástrojů, aplikací a služeb potřebných pro zajištění kontinuity a růstu podniků. “

Tiskové zprávy

Diskuse