Lenovo rozšiřuje exkluzivní partnerství Lenovo Legion s globální sérií Apex Legends

18. 10. 2021 21:45    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Lenovo, Electronic Arts Inc. (EA) a Respawn Entertainment oznámily, že v rámci segmentu Lenovo Legion budou pokračovat ve spolupráci s Apex Legends Global Series a oficiálně posouvají své partnerství v oblasti herního vybavení na další úroveň.

Lenovo rozšiřuje exkluzivní partnerství Lenovo Legion s globální sérií Apex Legends

Společnost Lenovo jako světový lídr v segmentu počítačů poskytne více než 400 vysoce výkonných počítačů a herních monitorů Lenovo Legion pro všechny hlavní události Apex Legends Global Series Majors.

„Popularita elektronických sportů raketově narůstá, odvětví se snaží být stále inkluzivní s větším počtem hráčů vytvářejících týmy – fanouškovská základna se tak rozrostla na více než 474 milionů nadšených diváků. Soutěžní prostředí jako toto přitahuje spoustu pozornosti a dnes je to již kulturní fenomén bez hranic, se kterým je potřeba počítat,“ uvedla Emily Ketchen, CMO a vice prezidentka skupiny Intelligent Devices Group, Lenovo.

Kromě zvýšení povědomí o značce je výhodou tohoto partnerství i možnost sesbírat uživatelské postřehy od elitních hráčů, když jsou zařízení Lenovo Legion pod tlakem. Veškerá zjištění pak budou zkombinována s výzkumem mezi influencery a herní komunitou Lenovo Legion a budou zaslána inženýrům, designérům a týmům pro uživatelskou zkušenost s cílem přinést pokročilejší a výkonnější zařízení příští generace.

V herních bitvách obstojí věž Lenovo Legion T730 navržená tak, aby pomáhala eliminovat teplo a posloužila s přetaktovanými procesory Intel Core i7 a výkonnou grafikou NVIDIA GeForce RTX 2070, která je optimálně chlazená prostřednictvím Lenovo Coldfront 2.0 s Liquid Cooling. Věž doplňuje monitor Lenovo Legion Y25g-30 IPS s rychlou obnovovací frekvencí 360 Hz pro okamžitou odezvu během hraní. Díky technologiím NVIDIA G-SYNC a NVIDIA Reflex předchází monitor trhání obrazu a rozmazání, a naopak přináší ostré detaily, které mnohdy rozhodují o vítězství.

Nabitá soutěžní sezóna začala první ročník online eventem Split One Pro League 16. října 2021 a pokračuje až do finální série šampionátu, která se odehraje živě v červenci 2022. Očekává se, že partnerství potrvá do konce července 2022.

Další informace a aktualizace najdete na kanálu Twitch @PlayApexEsports a @LenovoLegion. Oba kanály pravidelně streamují různý obsah, od turnajů prvního stupně až po hry influencerů a komunitní výzvy. Lenovo Legion a Apex Legends najdete kromě Twitch také na Twitteru, Facebooku, Instagramu a YouTube. Vyzkoušejte si herní bitvu doma na svém počítači Lenovo Legion a stáhněte si Apex Legends z cloudové služby jakou je například Origin.

Tiskové zprávy

Diskuse