Nové notebooky MSI s grafikami NVIDIA GeForce RTX řady 30

14. 1. 2021 19:30    Rubrika: Tiskové zprávy

Zrozena v tajemné babylonské mytologii se Tiamat, matka všech bohů, velkolepě představila na virtuální akci MSIology. K 35.výročí založení se společnost MSI může pochlubit uvedením exkluzivního herního notebooku GE76 Raider Dragon Edition Tiamat a dalších zbrusu nových notebooků. MSI tak opět jako první uvedla kompletní řadu produktů, postavených na nejnovějších grafických kartách NVIDIA GeForce RTX série 30 s významně navýšeným výkonem. Úspěch akce a podmanivá epická scéna upoutala pozornost celého světa a rozšířila povědomí o produktech herního výrobce MSI.

Nové notebooky MSI s grafikami NVIDIA GeForce RTX řady 30

První na trhu s GeForce RTX grafikami série 30. AI revoluce dorazila do MSI notebooků

Jako přední výrobce využila společnost MSI nejrychlejší grafiky pro své notebooky počátkem roku 2021 v modelech GE, GS, GP a GF. Spolu s notebooky MSI tak nyní získáte maximální výkon pro téměř filmový zážitek ve hrách! Grafiky GeForce RTX 3080 nabízí dechberoucí zážitky, po kterých touží snad všichni hráči. Jsou postaveny na jádru Ampere, oceňované NVIDIA RTX architektuře 2.generace s novými RT a Tensor jádry a streamovacími multiprocesory pro co nejrealističtější průlomové renderování pomocí umělé inteligence.

Skvělá zpráva je také to, že společnost MSI ve spolupráci se společnostmi Intel a NVIDIA implementovala technologii “Resizable Bar“, která umožňuje procesoru plný přístup ke grafické paměti a navýšení FPS o dalších 5% - 10%.

S ohledem na rostoucí význam optimalizovaného bezdrátového připojení k internetu je nová řada MSI notebooků průkopníkem na trhu, s podporou Wi-Fi 6E je schopná pracovat v pásmu 6 GHz. Nabízí rychlejší přenos dat pro streamování videa, virtuální realitu a další bezdrátové zážitky. Během akce společnost MSI také představila nejnovější funkci svého MSI Creator Center programu, který ve spolupráci s Microsoft Azure Cloud využívá AI zpracování složitých technických úkolů při řešení uživatelských scénářů a optimalizaci systému.

Tiamat, matka všech bohů

Tajemství MSIology naznačuje, jak MSI ovlivňuje a vede globální trendy notebooků. Na majestátní virtuální akci MSIology bylo publikum svědkem jak Tiamat, matka všech bohů, vrátila čas zpět k původu lidské civilizace do Mezopotámie.

Derek Chen, ředitel prodeje a marketingu v oddělení notebooků MSI, zahájil akční epickou scénu slovy: „Dragon Spirit byl vždy jádrem naší značky. A dnes vás vezmeme zpět do babylonské mytologie a vzniku jednoho z nejslavnějších draků, Tiamata. “

Řada MSI GE Raider: Skutečná síla pro nadšené hráče

Nevyřčený příběh a bájná zvířata jsou nyní vyryta na těle notebooku GE76 Raider Dragon Edition Tiamat, symbolizujícího nekonečnou sílu. Stejně jako legendární série GE66 Raider má i řada GE76 nejen honosný design s Mystic Light podsvícením, ale také nejlepší výkon, jaký můžete u herního notebooku získat. Je vybavena nejnovějším hardware, grafikou NVIDIA GeForce RTX 3080 a procesory Intel Core i9 , spolu s novinkou v podobě Wi-Fi 6E, která pomáhá notebookům využívat další možnosti připojení. Aby se zajistilo chlazení těchto herních bestií, jsou řady GE vybaveny MSI Cooler Boost 5 technologií, která se skládá ze 6 heatpipe se 2 ventilátory.

Se sérií GE Raider mohou uživatelé mistrovsky zvládnout všechny herní AAA tituly. "Tyto herní notebooky MSI mají neuvěřitelný výkon, takže si užívám ty nejnáročnější hry kdykoli a kdekoli." citoval hráč NukemDukem.

GS66 Stealth, ve dne dříč, v noci hráč!

Díky svému jedinečnému ultratenkému designu je GS66 Stealth dokonalou kamufláží pro profesionály, kteří chtějí skrýt svého vnitřního hráče. Jeho prémiový design „Sharper in Core black“ získal v roce 2020 ocenění jako například IF Design Award a Red. Je vybaven nejnovější řadou GeForce RTX série 30 a technologií DLSS AI pro hraní v ohromujícím 4K rozlišení a dokonalý raytracing. GS66 také odhaluje skutečný výpočetní výkon, je poháněný nejnovějším procesorem Intel s až 8 jádry.

GS66 Stealth navíc přichází se systémem Cooler Boost Trinity +, nejtenčími lopatkami o tloušťce 0,1 mm, extrémně rychlým 300Hz IPS displejem a titulem jiného mistra světa: „baterie s nejvyšší kapacitou 99,9 Whr v notebooku“. GS66 také podporuje True Color 3.0 technologii a režim rozšířeného sledování obrazu díky Matrix Display funkci.

GP66 a GP76 Leopard, vyvíjené pro hráče a projektanty

MSI představuje uvádí také nové modely GP66 a GP76 Leopard. Jsou navrženy pro každodenní práci a náročné úkoly inženýrů. Nové tělo ukazuje jemný design pro ušlechtilé duše ale nenechte se zmást, řada GP Leopard je silnější než kdy předtím. Modely GP66 a GP76 Leopard mohou být vybaveny grafikou až GeForce RTX 3080 a nejnovějšími procesory Intel Core i7, které poskytují skutečný výpočetní a vykreslovací výkon. Nově uspořádané vstupní a výstupní porty podporují všechny datové přenosy a výstupy externích displejů. Podporován je také výstup na displej s rozlišením 8K pro nejjemnější vizuální detaily, díky čemuž je práce na GP Leopardu schopná komplexních inženýrských a designových projektů.

Nejtenčí 15.6” herní notebook na světě - Stealth 15M

Dalším vrcholem mezi novými notebooky je nejtenčí 15 palcový herní notebook: Stealth 15M. Ultrapřenosný nenápadný notebook, který je inspirovaný městským stylem. S hmotností pouhých 1,7 kg a tloušťkou 16,15 mm tento elegantní stroj přesto dokáže předvést úžasné výpočetní schopnosti. Je to první herní notebook na světě s procesory 11. generace Intel H, pracujících na frekvenci až 5 GHz, který společně s grafikou GeForce RTX série 30 umožňuje hráčům a mladým profesionálům užít si náročných her a efektivně zvládnout každodenní úkoly.

Mobilní výkon s řadou GF Thin

Pro hráče a ty, kteří hledají nejlepší poměr ceny a výkonu, je v nabídce tenká a lehká GF75 a 65 Thin řada dostupných a elegantních herních notebooků. GF Thin nabízí výkonný hardware procesorů Intel Core nebo i5 a grafik GeForce RTX 30 v kombinaci se 144Hz IPS displejem, zabudovaným v tenkém rámečku lehkého těla, které začíná na váze 1,9kg.

Creator 15 - Všestranný notebook s brilantním True Pixel panelem

Protože společnost MSI nezapomíná ani na kreativce, představuje také inovovaný notebook MSI Creator 15, pracovníka s brilantním True Pixel panelem. Jedná se o vynikající všestranný notebook, záměrně vytvořený pro nejnáročnější kreativní tvorbu. Creator 15 zaručeně poskytne nejvěrnější vizuální zážitek. Je vybaven individuálně kalibrovaným 4K True Pixel panelem, ověřeným Calman certifikací a podpořený 100% barevným gamutem AdobeRGB. Použitím grafik GeForce RTX 30 na Creatoru 15 výrazně pomohlo urychlit časy vykreslování videa a 3D animací. Nový dotykový displej navíc usnadňuje práci a zvyšuje produktivitu. Kapacita baterie 99,9 Wh a lehký design poskytují mobilitu na dlouhých cestách.

Vlna nových MSI notebooků

Rok 2020 změnil způsob jak lidé žijí a pracují. To ale nezastavilo společnost MSI v inovaci jejich nejlepších a nejpokročilejších produktů. Společnost MSI, silná jako Tiamat, se skutečnou herní DNA, neustále rozvlňuje hladiny gamingu uváděním nových produktů A stejně jak postupuje vlna za vlnou, posouvá MSI herní zážitky na další extrémní úroveň a pobízí herní průmysl k dalšímu rozvoji.

Tiskové zprávy

Diskuse